Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan legyek háziasabb?

Hogyan legyek háziasabb?

Figyelt kérdés

Bevált tippeket kérnék kezdő háziasszonynak.

Nem én vagyok a nagyon trehány, hanem a barátom.

Sokszor már úgy érzem nem bírom, de muszáj, mert szeretnénk gyereket és én jó háziasszony akarok lenni. Nem akarok mindig azon idegeskedni, hogy mikor jön be valamelyik családtagunk vagy barátunk váratlanul, és nem akarom hogy a barátom trehánysága miatt azt gondolják, hogy én is olyan vagyok. Minden napom a házimunkával megy el miután a munkából hazajövök....



2020. aug. 17. 11:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, de változatlan a helyzet. Most egy kicsit leestem lábról és ő csinál szinte mindent, de ez csak addig fog tartani. Aztán majd kezdődik újra a rabszolgasors...
2021. szept. 9. 15:55
 22/23 anonim ***** válasza:

Tehát most megcsinálja, amit kell, mert tudja, hogy te nem fogod megcsinálni.

Ha akkor, amikor egészséges vagy, akkor sem végeznéd el a házimunkának azt a részét, ami az ő dolga, előbb-utóbb elvégezné ő.


Valahogy úgy kéne felosztani, hogy az a része legyen az övé, amit ha nem végez el, akkor őt zavarja, ne téged. Pl. az ő ruháit ne tartsd rendben te, az ő holmiját ne te tedd a helyére, ilyesmik. Ha téged zavar, hogy ott hagyja a cuccait, ahol nem kéne, akkor legyen valami nagy doboz vagy kosár, amibe belehányod neki vegyesen, hogy azért szem előtt se legyen, de csak annyit csinálj te, amennyi ahhoz kell, hogy te jól érezd magad.

2021. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Jó ötlet...
2021. szept. 9. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!