Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran takarítasz,...

Milyen gyakran takarítasz, hogy tiszta legyen a padlód?

Figyelt kérdés
Van, hogy egész nap csak en vagyok itthon mégis koszos lesz a padló. Úgy irigylem, ha valakinél csillog villog, nálunk 1napig max ha kibírja...
2020. szept. 10. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok szert teszel a vízbe.

Az sem mindegy, hogy összejárod-e kinti cipővel, vagy csak zokniban járkálsz rajta.

2020. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jo jarolapot kell valasztani.

En heti 1x mosok fel,ha valami miatt szukseges akkor persze ezen kivul is.

Morzsakat osszesoprom naponta ha kell tobbszor is de heti 1x felmosas elott porszivozok.

2020. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok.


Mindennap porszivozok, felmosok, és mégsem tiszta.

Jó itt vannak állatok bent, de másnál is, ahol patyolat van.

És jó minőségű a járólap.

2020. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felmosószerek (Ajax, Cif, Sofix) hátulján rajta van, hogy mennyi vízhez mennyi szer kell.

Egyszer próbáljátok csak ki, nem véletlenül van ráírva. Gyógyszerből sem annyit szedünk be amennyit gondolunk...

Illetve még egy trükk: felmosás után ki kell mosni a felmosó rongyot sima vízben, ellenkező esetben már a következő felmosásba ahogy beleteszed koszos vízzel kezded a felmosást.

2020. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A "köves" helyiségekben (konyha, előszoba, fürdő, wc) hétvégente felmosok. A szobákban egy-két hetente felporszívózok. Nem mondom, hogy mindig minden csillog-villog, de nem is járok térdig a mocsokban. Egy nap után el se tudom képzelni, hogy lehet látványos koszt összeszedni... Utcai cipővel nem járkálok a lakásban. Azt a bejárat mellett leteszem.
2020. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 porszívózás, néha a fürdőszobában felmosunk, ennyi.

(Nincs állat, nincs gyerek, és csak zokniban vagyunk a házban.)


Volt már, hogy csak heti 1x porszívóztunk, akkor már volt némi kis kosz, de egyáltalán nem volt olyan vészes. Elképzelni nem tudom, hogy lehet 1 nap alatt összekoszolni...

2020. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Heti 3x szoktam porszívózni,2x pedig felmosok.Vagy ajaxot,domestoszt vagy frosch terméket használok.Mindig annyi szert használok ami a hátoldalán felvan tüntetve.
2020. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!