Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép. Mitől van ez a szag?

Mosógép. Mitől van ez a szag?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 4 eves mosogepem, sose budosodott be csak amig egyszer a szerelore vart, de utanna rendbe tettem, minden oke volt,par napja befulledt szaga volt, lenyomtam egy ures domestosos os mosast hidevizesen, aztan 90 fokos triso, vegen ecet 60 fokon, aztan ket nap mulva reggel erzem szaga van! Es kb minden nap ugy kezdek mosni hogy egy domestosos hideg vizes mosas utan.. Mert valami enyhe szagot erzek, foleg ha toltok bele forro vizet, amit leszivattyuztatok,kinyitom es jobban erzem azt a szagot. Szerintem a bakteriumok minden ilyen kezeles utan elpusztulnak, nem kellene szagosodnia reggelre.. lehet a lugszivattyut ossze koto csove, vagy valami szerelore varo feladat lesz? Amit en nem tudok kitakaritani? Jart mar valaki igy? Koszi.

2020. szept. 12. 07:41
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szuroje a dobbol nyilva talalhato,mindig tiszta volt, ez egy kis kosarka, igazabol kivettem belole mar 2 eve, mert nem szerettem,mindig beszinezodott es feleslegesnek tartottam, viz szepen konnyen lemegy a csovon, ami a kadra van akasztva, tehat azsincs magason.
2020. szept. 12. 07:49
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lett budos es kis peneszpottyok is megjelentek rajta, amikor tonkrement a futoszal, es hideg vizzel mosott a gep.

AEG 5 even belul 2x ment tonkre a futoszal - soha tobbet AEG-t!

2020. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem electrolux van kb ugyan az, de tudtommal fut rendesen, 90 fokoson meleg volt az olada, itt tartok tole valami elerhetetlen alkatresz lesz, de ez nem normalis hogy minden nap szaga van, es domestosos mosassal kell inditsak 😃
2020. szept. 12. 08:23
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Az ajtót hagyd nyitva, a szűrőt pedig tedd vissza, nem felesleges alkatrész...
2020. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindig nyitva van az ajto, a szuro 3 ev alatt semmit se fogott fel, meg ha egyszer zsepit is mostam ki, de nem hiszem hogy az a budosseg forrasa
2020. szept. 12. 11:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld nagy hőfokon szódabikarbónával átmosni, az szokott segíteni a szagtalanításban! Ha ez sem segít, akkor passz!

(Lehet, hogy valahol elakadva rohad benne egy zokni, vagy egy bugyi?)

... és tényleg legyen mindig nyitva!

2020. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mar 90 fokos triso is volt, kb egy napig van hatasa, valami rohad.. Ajtot sose csukom le bloe
2020. szept. 12. 15:08
 8/24 anonim ***** válasza:

Penészgombás lehet a fürdőszoba fala? Szennyvíz elvezetési lehetőségek?


Mennyi ideje volt utoljára tisztasági festés a lakásban?

2020. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
4 eve lett felujjitva a haz, csatorna van, de a kadra log a mosogep lefolyo csove, eddig nem volt gond, de most eggyik naprol a masikra mar budi
2020. szept. 13. 13:43
 10/24 anonim ***** válasza:
Mosás után hagyd mindig nyitva az ajtaját, ha felül ha elöl töltős akkor is.
2020. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!