Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép. Mitől van ez a szag?

Mosógép. Mitől van ez a szag?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 4 eves mosogepem, sose budosodott be csak amig egyszer a szerelore vart, de utanna rendbe tettem, minden oke volt,par napja befulledt szaga volt, lenyomtam egy ures domestosos os mosast hidevizesen, aztan 90 fokos triso, vegen ecet 60 fokon, aztan ket nap mulva reggel erzem szaga van! Es kb minden nap ugy kezdek mosni hogy egy domestosos hideg vizes mosas utan.. Mert valami enyhe szagot erzek, foleg ha toltok bele forro vizet, amit leszivattyuztatok,kinyitom es jobban erzem azt a szagot. Szerintem a bakteriumok minden ilyen kezeles utan elpusztulnak, nem kellene szagosodnia reggelre.. lehet a lugszivattyut ossze koto csove, vagy valami szerelore varo feladat lesz? Amit en nem tudok kitakaritani? Jart mar valaki igy? Koszi.

2020. szept. 12. 07:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Okes
2020. szept. 28. 06:53
 22/24 anonim ***** válasza:
Esetleg a dob mellé csúszott egy kisebb ruhadarab, pl. zokni, ami szép lassan "rohad".
2020. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Elég nehéz kivitelezni, de semmi sem lehetetlen. Más baja lesz annak. Mint kiderült, a szűrő már rég nem volt benne, ettől lehetnek érdekességek.
2020. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Dob nelle nincs csuszva semmi azt meg tudttam nezni a bobbol nyilo ajton, egyenlore voltak nem budus napok, es sok a melo ezert nem. Hivtam meg szereletod, de decemberig garancias, most par napja nem mostam, ha szagos lejelentem a hibat mostmar
2020. okt. 6. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!