Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Máshol is van, ahol még Hajdú...

Máshol is van, ahol még Hajdú mosógéppen és centrifugával mosnak?

Figyelt kérdés

Anyámnak ez a mániája, idén vettünk nagy nehezen egy automatát, de nem használja...


Úszik az egész fürdőszoba, előszoba, pacsmangol, órákig nem lehet wc-re menni. A végén már ganaly színű löttyben mos, mert 6-8 alkalommal felhasználja a vizet... Aztán a kádban öblít és rakja át a centrifugába. Büdösebb, koszosabb lesz a ruha, mint volt...


Amikor nekem is ebben kellett mosnom, szörnyű volt... Elvileg nem is úgy van, hogy ezerszer újra mos, még full fekete nem lesz a víz....


Komplett bolond... Azért persze őrjöng, ha zuhanyzol, szigorúan heti egyszer, és kifröccsen egy kis víz...


Egyébként szerintem pont, hogy az automat használ kevesebb vizet, de mondjuk ott nem is használhatja fel a vizet 6-10 "mosáshoz" nagy bánatára.


Illetve ezért voltak büdösek a ruháink, meg mindegyikre valamilyen módon lyukakat csinált, fogalmam sincs, hogy hogyan....


2020. szept. 13. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos! Én csináltam, még nem volt más. A végére megfájdult a hátam, meg letörött fele körmöm...
2020. szept. 13. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Én a mai napig használom.

Akkor praktikus, mikor 1 fős háztartás van...

2020. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Melósruhához, géprongyhoz ideális. Kádkilépőre, lábtörlőre is jobb, mint terhelni az automatát.
2020. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először külön költöztem, nekem is volt. Nem győztem kerülgetni, ünnepnapként éltem meg, amikor kaptam egy használt Minimal Komfort félautomata mosógépet. Ugyanolyan szépen mosott az is.

Fontos a vízspórolás. Egy 4m3-es csővázas gyerekmedencét kb.3800Ft-ból töltöttünk fel a nyáron. Ezzel a hajdúzással mennyit lehet megfogni egy modern Electrolux automatához képest? havi 500-at? Aztán csüdig vizes az ember. Köszi, ne hozzuk vissza a múltszázadot.

2020. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!