Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Automata mosógép a bojlerről...

Automata mosógép a bojlerről engedi a melegvizet, vagy maga melegíti?

Figyelt kérdés
Szerintem hideg vizet enged és a gép melegíti fel a kívánt, beállított hőfokra. Apmá meg állítja azért fogy el a melegvizünk. Ma senki nem használt még, de nincs...
2020. okt. 1. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Maga melegiti.

Nem csak egy hofokon mos,hogy tudna a bojleren beallitott mondjuk 50 fokbol 60,90 fokot csinalni.

Nem is ertem,Apad meg nem latott mosogepet?

2020. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen tipusu gép.
2020. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg van hideg-meleg vizes gép.
2020. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csapra van rákötve nálunk. Bosch Serie 4,a pontos fajtáját nem tudom most kapásból.
2020. okt. 1. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább a bojlerrel lesz gond.
2020. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is. 80-as évekbeli, sosem volt vízkőtelenítve.
2020. okt. 1. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen voltak olyan félautomaták amik még melegvízzel mostak, ilyenek voltak az orosz Evrikák, de annál neked kellett vízzel is feltölteni. De manapság már nincsenek ilyenek.

Ha sosem volt a bojleretek kitisztítva, akkor tuti tele van vízkővel, sőt ott már a fűtőbetét is kuka.

2020. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát ezt mondom én is, mindig el fogy a meleg, vagy nincs is.


Szerelővel beköttettük, mit tudja, honnan jön a víz.

2020. okt. 1. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Onnan jön, ahová rákötötték annak idején. Az, hogy csapra van rákötve, nem mond semmit, hiszen lehetett az adott helyre vezetni a villanybojlerből is a melegvizet és ott egy közönséges csapot szereltek fel a falra (nem sarokszelepet).
2020. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a géped melegíti a vizet, ahogy itt a többiek már előttem elmondták.

Lehet, hogy érdemes lenne villanyszerelőt hívni, és megmondani neki előre, hogy hány éve nem volt vízkőtlenítve a bojler, de ne csodálkozz, ha azt fogja mondani, hogy le kell cserélni a bojlert.

És fogadd meg, hogy az újhoz kétévente egyszer kihívsz egy villanyszerelőt, aki vízkőtleníti a bojlert. Ehhez kell két vödör. Azért tudom, mert nekem is előre szólt a villanyszerelő, hogyha nincs kettő, akkor legyen, mire jön.:)

2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!