Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépben mosás után maradhat...

Mosógépben mosás után maradhat némi víz? Ha igen, hogyan tudom vízmentesíteni TELJESEN?

Figyelt kérdés

Korábban nem gondolkodtam ezen, hiszen a kifolyató csövön át távozik a víz a legvégén is, a program miatt. De mi van, ha marad benne egy kevés víz?


Nem szeretném kifejteni, miért, de teljesen vízmentesíteni szeretném. A program végén ugye ki szoktam én is nyitni a mosógép fedelét, hogy száradjon. De ha, tegyük fel, nem minden víz folyt ki, akkor órák múlva a fedelet lecsukva még mindig nedves belül a gép... Ezt szeretném elkerülni.


Szokott lenni valami jelelgzetes nyílás, amin át a maradék víz kifolyatható? Vagy ez nagyon márkafüggő, típusfüggő?



2020. szept. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A dobban marad víz? Azt a szűrő kiszedésével ki tudod folyatni (valószínűleg a mosógéped elején van egy kis ajtó, amit le lehet nyitni, onnan kicsavarod a szűrőt és kifolyik a víz)
2020. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, hogy marad benne némi víz, a bűzelzárás miatt, hogy ha szifonra van kötve, ne jöjjön vissza a szag a csatornából. Úgy tudod leengedni, ahogy az első írta.
2020. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha a mosógép típusára rákeresve letöltöd a használati utasítást és abban elolvasod pontosan hogyan lehet.
2020. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dob alatt marad víz.
2020. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!