Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Miele termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettünk egy házat. Még nem költöztünk be. A konyhában Miele háztartási gépek találhatók, illetve a mosó- és szárítógép is ilyen márkájú. Mivel az összes háztartási eszköz pár éves mindössze, így ezekkel együtt vesszük majd át az ingatlant. Én nem nagyon ismerem ezt a márkát, ezért érdekelnének vélemények és tapasztalatok.


A kérdés kiírása előtt elolvastam az itteni kérdések jelentős részét a témában, de ott különböző típusú készülékekről kértek véleményt. Én a pontos típusokat nem tudom egyelőre (a használati útmutató ott volt a megtekintésen mindegyik mellett csak nem volt időnk megnézni) ezért összességében érdekelnének vélemények a márkáról. Köszönöm előre is.


U.i: Elnézést, ha nem jó kategóriába tettem a kérdést.



2020. okt. 16. 14:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon biztató dolgokat írtok. :)
2020. okt. 16. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden háztartási gépem Miele, (mindet használtan vettem, egyébként itthon szinte megfizethetetlen)mindegyik több, mint 30 éves, de perfekt.
2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!