Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit és hányszor takarítotok?

Mit és hányszor takarítotok?

Figyelt kérdés
Pl mindennap felmosol.+ Porszívó vagy csak hétvége, ágyneműket milyen gyakorta mosod stb

2020. nov. 19. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap:letörlöm a port,beágyazok,rendet rakok mindenhol, lefertőtlenítem a fürdőt wc-t felseprek-felporszívozok felmosok ezt lefekvés előtt is megszoktam csinálni aztán elmosogatok megfőzök stb

Pénteken szoktam még türköket ablakokat takarítani az ágyneműket kiszellőztetni a gyerekét kimosni aztán lecserélni

2020. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Robotporszívó minden nap megy a nappaliban, konyhában, előszobában. Felmosás 2 naponta (bejáró kutya van), esős időben naponta. Wc-t két naponta szoktam. Fürdő takarítás, rendes porszívóval egész ház felporszívózása heti egyszer, ágyneműcsere szintén hetente. Ablakpucolás havonta, függönymosás évi kétszer.
2020. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Porszívózni és törölgetni általában szombatonként szoktam, a padlót 2-3 naponta felmosom, főként a konyhában és az előszobában. Az ágyneműt igyekszem 3 hetente lecserélni, de van hogy már 2 hét után cserélve van.

Minden nap elpakolom a "lomokat", kivasalom a ruhákat, összehajtom, rendszerezem stb stb..

2020. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ágyazás, mosogatás, konyhában elpakolás minden nap. Seperni, utána feltörölni két naponta. Porszívózni heti kb. kétszer. Port törölni hétvégén. Fürdő, wc takarítás is heti kétszer kb. Rendet rakni szükség szerint, nincs gyerek még, mi meg nem vagyunk kupisak. Ágyneműt kéthetente cserélek, ha beleizzadunk, akkor sűrűbben. Törölközőket hetente cserélem, a kéztörlőket gyakrabban. Mosni általában hétvégén szoktam, több adagot egymás után.

Egyébként minden lehet sűrűbben-ritkábban, úgy csinálom, ahogy látom, hogy szükség van rá. Egyedül ablakot pucolok ritkábban, mint kellene, mert azt gyűlölöm.

2020. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Robotporszívó megy kétnaponta.

Rendes porszívózás, portörlés, WC, fürdő takarítás, felmosás hetente. Mosás szintén. Mindennap rendrakás, mosogatás. Kétnaponta főzök. Ágyneműt kéthetente cserélem, nyáron hetente.

2020. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

A robotporszívó minden nap megy a nappali-konyha-étkező, előszoba és a közlekedő részen. Felmosni 2-3 naponta szoktunk.


Ágyazás, mosogatás, konyhában és fürdőszobában elpakolás és fertőtlenítés minden nap, fürdő és a wc takarítása heti kétszer.


Ágyneműt hetente, törölközőket 3 naponta, kéztörlőt két naponta cserélünk. Mosni hétvégén szoktam, több adagot.


Portörlés és nagy porszívózás hetente, ablakmosás havonta 1x, függönyöket 3 havonta.

2020. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A robotporszivo én vagyok, körülbelül 2-3 naponta megyek végig a lakáson. Sepregetni naponta többször szoktam. Felmosni heti 1x.


Fürdotakarítas szinte minden nap, wc takarítás hetente, úgy cakkum pakk az egészet pedig 2 hetente szoktam. Törcsiket pár naponta cserélem.


Ágynemüt kb. havonta mosom. Ruhákat 1x veszem fel, hetente 1x jön össze mosás 2 főnek,akkor indítok egy színes és egy fehér mosást.


Portörlés 2 hetente.


Ablakmosás évi pár alkalommal, főleg tavasszal és ősszel szoktam.


Függönyöket 3 havonta mosom.

2020. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!