Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek a felmosóvízbe,...

Mit tegyek a felmosóvízbe, hogy a kőlap ne matt legyen felmosás után, hanem csillogó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk 1-2 evőkanál ecetet.
2010. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! én olcsó lt-es sampont használok felmosásra mindenhol. szóval parkettára, falépcsőre és járólapra is.

a domesztosz mattít, úgy , hogy azt csak ott használom, ahol a cicáim esznek.

a sampontól csillog a fa is, a kő is.

üdv.

2010. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaja ecet, vagy egy nagyon picike olaj:)
2010. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az olajról nem hallottam, szerintem az egy idő után dohossá válik, és büdös lesz, de az ecet az tényleg jó, vagy vegyél valamilyen padlófényt!
2010. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam még nem büdösödött meg:) bár tritkán használom, általában mosószert rakok bele picit
2010. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+ritkán.
2010. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ecetet kell bele tenni. Nekünk nem rég raktak le padlólapokat, és még a fugát mostuk fel a mozaikokról, amikor mondta a kőműves, hogy ecetes vízzel kell átmosni, hogy fényes legyen.
2010. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, ezt nagyon jó tudni! :)

Soha nem gondoltam volna az ecetre! :)

Mindig padlófényt veszek, ha ezt előbb tudom, akkor már egy csomó pénzt megtakarítottam volna! :)

2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is használtam ecetet de van aki alergiás rá ,pedig fertőtlenít is ,átértem a gyöngyvirág illatú ajaxra bevált szép fényes tőle minden ,lemosásra is bútorokra fehérre,persze , és nem utolsó sorba nagyon finom illata van kevés kell belőle ,üdv Zsóka
2010. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én azt is hallottam, hogy egy kevés öblítő a felmosóvízbe, és csillogni fog a padló. még nem próbáltam :)
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!