Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell elkészíteni, mit...

Hogyan kell elkészíteni, mit kell a felmosóvízbe tenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
felmosni lehet flóraszeptel is domestossal is én de az is jó ha 3 csepp mosogatószert teszel bele meg hipót mosogatószerből csak pici kell mert habzik
2011. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Bármilyen folyékon tisztítószer = mosó vagy mosogatószer jó felmosásra, először a vödörbe abból csurgass, ha arra engeded a vizet, akkor már habzik is.

Ha PVC-t akarsz mosni, én a hypót elhagynám, idővel matt lesz tőle. Egyéb helyeken nagyon jó bele az is a tisztítószer mellé, mert fertőtlenít.

2011. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A köves helyiségekben egy vödör vízbe kb.2 kupaknyi (sosem mérem, csak úgy belezuttyintom) fertőtlenítőszert (domestos, auchanos Yplon, metro áruházas Aro, corás winny, stb.) teszek. A laminált padlós ill. parkettás szobákat is fel szoktam törölni, persze nagyon alaposan kinyomkodott moppal, mert ezeknek nem jó a sok víz. Ilyenkor a vödörnyi vízbe egy pár csepp mosogatószert és/vagy ruhaöblítőt(!) teszek. Nagyon finom, friss illat lesz tőle mindenhol. Tegnap este töröltem fel a padlót és még mindig érezni az öblítő illatát!
2011. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy mit mosol fel. Pl.járólap felmosására ajánlom a Domestost(jól fertőtlenit) vagy az Ajaxot(nagyon jó illatokban kapható). Hajópadlóra, ill. parkett felmosására a folyékony, szappan állagú Pronto a legjobb, kellemes illattal. Mindegyik hátoldalán pontosan irja hogy kell elkésziteni, adagolni.
2011. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyiségtől is függ. A fürdőszobában érdemes valamilyen fertőtlenítőszert használni, a konyhában - főleg ha szoktál főzni - valamilyen zsíroldót, pl. mosogatószer. A többi helyiséget valójában bőven elég sima vízzel felmosni, bármi egyebet csak akkor érdemes használni, ha illatosítani akarsz.
2011. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!