Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosással kapcsolatban: megvárj...

Mosással kapcsolatban: megvárjátok még pár adag összegyűlik és van “mosós nap” vagy inkább naponta indítotok mosást?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
csütörtökönként és szombatonként mosok minden héten. 2 fős háztartás
2020. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Én csak szombaton mosok, lassan 25 éve :) Vasárnap délután egy film alatt meg vasalók.
2020. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Vasalok, bocs
2020. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Én csak kétfelé választom a ruhákat világosak és színesek. Ha összegyűlik valamelyikből egy adag, akkor indítom el a gépet. Világos sokat 60 fokon színészet, 40 fokon mossam.

A függönyöket és az ágyneműket csak magukban szoktam mosni, mert azok olyan nehezek, hogy nem fér be melléjük más.

Néha előfordulás, hogy valami pont kellene másnapra, de nincs még elég mosandó abból a fajtából, olyankor vegyesen teszem be a színeseket és a világosokat. Ilyenkor csak 40 fokon mosom és bedobok egy színfogó kendőt. Eddig még nem volt belőle probléma, de nyilván valami színezezesztő piros zoknit nem teszek bele.

2020. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
60 fok durr bele mind? ügyes vagy. Csak így tovább :)
2020. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Ezt kinek írtad te sötét 15-ös?

Olvasd el még egyszer, bár a telefon néhány szótárt javított, de hátha sikerül értelmezni.

2020. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16, bár a 15 nem én vagyok, igaza van. Te írtad, hogy világosat 60 fokon. Csakhogy a hőfok nem szín-, hanem anyagfüggő.
2020. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden a vásárláson múlik :) Ha annyival nagyobbat vesz amit amúgy 40 fokon kell mosni, de a 60 fokozása miatt összemegy, akkor összehajigálhatja covidirtós mosásba. Egyébként meg hülyeség az egész. Attól, hogy egyik bugyi fehér másik színes, az ugyanolyan szaros, tehát vagy a 40 fokost nem mossa ki, vagy a 60 fokosra pazarol feleslegesen pénzt.
2020. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!