Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a színfogó...

Mi a véleményetek a színfogó kendőkről?

Figyelt kérdés

Ugye lehet színes,fehér és fekete ruhàkra is kapni,van értelme megvenni őket?

Köszönöm előre is azoknak akik leírják az ezzel kapcsolatos tapasztalataikat!



2020. dec. 29. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyfélét ismerek, sose láttam, hogy más színűre másféle létezne.

Érdemes, de viszonylag drága, inkább nagyjából színek szerint mosok, és nagyon szépek nálam a ruhák színei évek után is.

Egy időben használtam a kendőt is, érdemes volt, de ha nem kevesem a szineket, nem éri meg.

2020. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Fehérhez, világoshoz nem teszek be sötétet, élénk színűt. De a színeseket együtt mosom, mert csak 1-2 darab van minden színből, azokhoz szoktam kendőt betenni.
2020. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fehéret külön szoktam mosni, de a világosabb ruhákat, pl. sárga stb, azokat egybe a többi színessel, ilyenkor rakok mellé kendőt is
2020. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én ebben nem hiszek. Vagy összevárom amíg egy teljes adag összejön egy színárnyalatból, vagy ha csak 1-2 darab van, amit nem tudok tenni sehova, azt kimosom kézzel. Húgom használja a színfogót, az összes világos, fehér ruhájuknak szürkés árnyalata van, nagyon csúnya, olyan igénytelen hatást kelt.
2020. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a húgodnak rossz minőségű ruhái vannak és engedik a színüket. Én évek óta így mosok, semmi sem színeződött még el
2020. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem használom. Színek szerint mosok. Illetve mosás előtt tesztelem az összes új ruhámat, hogy mennyire eresztik a színüket.
2020. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Használom és szeretem. Én válogatok világos-sötét szerint, de színenként már nem várom össze. Általában világos, piros és sötét csoportok vannak, mindhez használom. A dm-ben szoktam venni.
2020. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. A színfogó kendőt használom, nagyon szuper, és soha nem lesznek a ruháim más színűek, ha összemosok pl. feketét fehérrel.
2021. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan valaki azt állítja, hogy ha együtt mos egy fekete és egy fehér pólót, akkor a fehér nem lesz fekete/szürke? :D
2021. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!