Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg jók a farmasi/betterwa...

Tényleg jók a farmasi/betterware dolgok?

Figyelt kérdés

A minap rám írt egy hölgy aki ilyen termékeket árul küldött katalógust én eléggé drágáltam őszintén szólva... Lidl tisztiszereket meg DM drogériásakat használok azok sokkal olcsóbbak és beváltak. Nem zárkózom el semmi új dologtól ami szembe jön. Tényleg jók vagy csak reklám, hogy minél többet adjon el? Először szeretném ki kérni a ti véleményetek hogy mit mondtok utána talán egy próbavásárlást csinálok nála. Ha nektek be vált valami leirnátok pontosan hogy melyik termékük?


Köszönöm előre is!



2021. febr. 5. 07:44
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális a kérdés. De én már kb 2 éve használok ezt azt a Farmasiból.

Nyilván picit drágább, de nekem a smink cuccok onnan nem csípi a szemem mint pár dm, rossmann vagy Avonos sminkholmi.

2022. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!