Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem marad égve a sütőben a...

Nem marad égve a sütőben a láng, ha elengedem a gombot, bármeddig tartom. Mit csináljak? Sima, ősrégi, gázpalackos tűzhely. A kaja kész, csak sütésre vár.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2 válaszom van. Az egyik, hogy a termosztátja kiégett, ki kell cseréltetni. A másik - viszont életveszélyes - hogy addig kitámasztod valamivel. Én nem merném megkockáztatni, ezért Neked sem ajánlom.
2011. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindenben az első hozzászólóval.


A kész kajával irány a szomszédasszonyhoz! Biztosan kisegít addig, amíg a szerelő megjavítja. (Ne felejtsd el a szomszédasszonynak a gáz árát felajánlani) úgysem fogja elfogadni.

2011. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem állok szóba a szomszéddal, mert rohadt bunkó egy társaság. Albérletben vagyok, nem saját itt szinte semmi a lakásban.
2011. jún. 13. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen szar. 4-ből csak egy ég magától. Én fakanállal támasztom ki. jÓ lenne lecserélni, de hát ezek tervek, addig meg marad a támasztás...
2011. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!