Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy gyönyürű fekete nyári...

Van egy gyönyürű fekete nyári ruhám, de már a sok mosástól kifakult. Van valami megoldás arra, hogy visszahozzam a szinét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
kapd elő a kistáskádból a Perwoll Black Magic-et:)
2010. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
vagy dreft:D
2010. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél drogériában mosógépben használható fekete ruhafestéket, és fesd át vele. Én egy fekete vászonnadrág színét frissítettem így fel. Gyönyörű éjfekete lett újra.
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha fested,akkor utána feltétlen áztasd cetebe. De ezzel a ruháddal is megteheted,lehet,hogy visszahozza a színét.
2010. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi:ecetbe.
2010. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A készen kapható ruhafestékhez adnak fixálót is, azt kell az öblítő részbe tenni, ugyanaz a hatása, mint az ecetnek.
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

gyerekek! akkorát szakadok egykét beszóláson, hogy ihaj!


ha pamut a gönc, akkor tényleg a festés lesz a tutkó.

2010. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utána köszönj el a mosógépedtől is. befogja a festék az egész belselyét.
2010. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az előző kedves válaszoló jobb lett volna, ha nyelvtanórán ül, ahelyett, h itt beszél hülyeségeket.

belsejét. khm..


egyébként meg lehet festeni edényben is. felteszed a gáztűzhelyre, és belefőzöd a színt. sztem úgy még tartósabb is. én mindig úgy csináltam.

2010. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többször festettem már mosógéppel, és még sosem fogta össze a belsejét. Eleve a festékkel való mosás után még egyszer át kell mosni ugyanazt a ruhát is, tehát már akkor kimossa belőle a maradék festéket, de ha ez nem nyugtat meg, akár még egyszer átmoshatod üresen a gépet. Persze ha kisebb ruhadarabról van szó, akkor akár egy lavórban is meg lehet csinálni, de én azt tapasztaltam, hogy nadrág, ruha nem egyenletesen lesz befogva, hanem foltosan, ha csak simán beáztatom a festékes vízbe, és nem géppel csinálom.
2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!