Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, ha nem jön ki az...

Mit tegyek, ha nem jön ki az izzadságszag egy szűk fekete pólómból, hiába mosom?

Figyelt kérdés
Meg egyébként is vannak olyan anyagok, amik nagyon bebüdösödnek a hónuk alatt. De ez speciel egy tiszta pamut póló, csak nagyon szűk, ezért gyakran beleizzadok.
2011. okt. 1. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

ha mosakodsz, használsz desodort akkor nem büdösödhetsz be, akkor sem, ha szakad rólad a víz.

Az lehet, hogy valami kínai poló,amit a csuda tudja mivel festettek reagál az izzadságra. de azt inkább dobd ki, Az nem jó a bőrödnek sem.

2011. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először áztasd be egy-két órára, folyékony mosószerrel.


Majd csak ezután mosd ki, úgy ahogy szoktad.


Nálunk a férjemnek szokott az edzőcucca olyan büdi lenni, hogy rosszul vagyok ha csak kiveszem a táskájából. De olyan finom illatúvá tudom így tenni!!

2011. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, amiben edzek, az is büdös marad néha mosás után, de akkor megpróbálom az áztatást. Köszi!
2011. okt. 1. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Válts mosó szert is,jobbat használj.
2011. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használ öblítőt, na attól aztán illatozni fogysz. Én azért utálom az öblítőket, mert minden átüt az erőteljes szaguk.
2011. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tomit használok. Az nem jó?
2011. okt. 1. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

15:51-es vagyok.


De az jó, én is Tomit használok, a folyékonyát, az van ráírva hogy tavaszi virágoskert. Meg Coccolino öblítőt.


Az áztatás megoldja a problémádat. Pár óráig hagyd csak hadd ázzon a mosószerbe!

2011. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

És mit ajánlotok, pl. ha a konyharuha marad büdös? Én is szoktam áztatni őket, de sajna nem segít.

Tök mindegy hány fokon mosom, büdös marad, vagy ha nem volt büdös, az lesz.

(Bocsi az offért, de témánál volt.)

2011. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Használj mosóport az kiveszi az izzadságszagot, a folyékony nem mindig.


Konyharuhákat mosószódás vízbe kell áztatni, utána kimosni és nem lesznek büdösek.

2011. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az öblítő mellé tegyél egy kis ecetet. Kb 1 dl-t. Nekem ez nagyon jól bevált ilyen eseteknél...
2011. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!