Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás! 40 fokon is fontos a...

Mosás! 40 fokon is fontos a színfogó kendő?

Figyelt kérdés

Színek szerint nem válogatom a ruhákat, 40 fokon, együtt mosok mindent.


(Légyszi ne menjünk bele abba miért nem. Csak a színfogó kendőre kérdezek most.)



2021. jún. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

En feketet es feheret szoktam csak szetvalogatni, minden mas szint pedig odarakok akar fekete akar feher melle, es 40 fokot de meg 60 on is soha nem volt problema belole, nem hasznalok ilyen szinfogo baromsagot.

Uj ruja elso 1-2 mosasanal talan jobban figyelek mert akkor gondolom tobb szint enged, illetve van olyan ruha mondjuk farmer ami mindent beszinez barmit is csinalsz, azt kulon mosom.

2021. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy piros pulóverem, ami nagyon ereszti a színét, meg egy sötétkék farmerem, ami szintén. Ezeket együtt mosom színfogó kendővel. A többi cuccomat meg ömlesztve kendő nélkül.
2021. jún. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
43%
Én nem használok színfogó kendőt. Egyedül a fehéreket mosom külön, minden más egybe. Sose volt gondom. 🤷🏼‍♀️
2021. jún. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Most komolyan, valaki hisz abban a 10x10 cm-es vacakban?

Beteszel 8 kg ruhát, közé azt a kis kendőt, a mosógépek aljában (az újakban legalábbis) alig van víz, honnan gyűjtené össze a színt?

2021. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan szívja magába az egyik ruhából kioldódó festéket a másik ruha?Aki színfogó kendőt használ, azt reméli, hogy ahhoz erősebben kötődnek majd a festékmolekulák, mint a kedvenc ruhadarabjaihoz.

A múltkor egy új kínai narancssárga pólót kevertem a színes mosnivalók közé. A színfogókendő élénk narancsszínű lett, a többi ruhán nem tűnt fel, hogy változott volna a színük. Igaz, fehér eredetileg sem volt közük, csak más élénk színek.

2021. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha új ruhák miatt aggódtok mosás előtt áztasd bele vizbe fél óráig.
2021. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!