Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha kivasalva is hajtogatom...

Ha kivasalva is hajtogatom össze a pólókat a szekrénybe, mikor előveszem csíkos a hajtogatás mentén..másnál is ez a helyzet? Lehet tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Aztán kilóg a hasad, ha nyújtózkodsz :)
2021. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát amilyen pólókat láttam nyáron, ott már nem a has lóg ki ha valaki felemeli a kezét.
2021. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Öblítő helyett ecettel öblítek, nem kell vasalni a pólókat, ránc nelkül szárad.
2021. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Én is ecettel öblítek, de semmi köze a gyűrődéshez. Ami pamutból van, az gyűrődik és kész. Ha azt akarom, hogy ne legyen annyira gyűrött, akkor előző nap előveszem és vállfára (vagy valami hasonlóra, szék háttámlájára, stb.) lógatom, esetleg ki is öblítem, hogy száradás közben lógja ki magát, akkor még kevésbé lesz gyűrött.
2021. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

"nem kell vasalni a pólókat, ránc nelkül szárad"

Ez akkor van így, ha szépen tereget valaki. De itt arról van szó, hogy szekrénybe is teszi a ruhát a kérdező - márpedig a szekrény összegyűri.


Egyébként azt hogy kell elképzelni, hogy "csíkos a hajtogatás mentén"? Maga minden hajtás egy-egy csík. Akkor mi abban a fura, ha csíkos lesz? Aki nem akar bele csíkokat, nem hajtogatja össze és kész.

2021. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem is mondtam hogy a gyűrődéshez van köze, azt mondtam hogy a ránc nélkül száradáshoz.


Eléggé arrogáns a viselkedésed, ráadasul még le is pontoztál. Ez beteg. Ezt is pontozd le egészségedre te arrogáns majom.

2021. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Eléggé arrogáns a viselkedésed"

Hol?

2021. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!