Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik porszívót ajánljátok?...

Melyik porszívót ajánljátok? Esetleg tudtok jobbat ajánlani állatszőr kategóriában?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezt a kettőt néztem ki, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb.


[link]


[link]


Az electrolux felé jobban hajlok, de általánosságban meg talán a dyson jobb márka, nem?

Minden tanácsot szívesen veszek. :)

(Mindenképp álló porszívóban gondolkodom, ha nem is pont ezekben.)



2021. okt. 6. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem akkus porszívót venni esztelenség, ezek az akkumulátorok sokáig nem bírják a munkát. 40W meg 115 w teljesítmény szinte gyerekjáték porszívónak felel meg, ezzel állatszőrt nem lehet összeszedni. Nekünk voltak kutyáink, a vizslaszőr tűszerűen képes beleszúródni a szőnyegekbe. Amikor száraz porszívóról átváltottam szőnyegtisztító funkcióval is rendelkező takarítógépre, akkor öklömnyi szőrgombolyagok gyűltek össze a nedves szőnyegtisztításnál a gép felszívócsövében még akkor is, ha előtte szárazon ki volt porszívózva a szőnyeg. Ráadásul ezeknek a gépeknek a teljesítménye 1300-1500W.
2021. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11, Kicsit kevered a szezont a fazonnal. Az 1300 W az elektromos teljesítmény, a 115 W meg a szívóteljesítmény, attól, hogy mindkettő duplavé, tök mást jelöl.
2021. okt. 6. 19:29
 13/17 anonim ***** válasza:

2 macskam van es egy sima gorenje porszivom,megsem uszom a szorben, de tenyleg nem.

Furminatorunk van, napi fesules, jo minosegu tapot kapnak, emelle lazacolajat es vetri dmg-t kuraszeruen. Napi egyszer gyorsan felporszivozok az egesz hazban, heti 1x pedig felmosok, ennyi.

Kezelheto a szor, szerintem annyira mindegy, hogy milyen porszivod van...

2021. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van és tökéletesen összeszedi a macskaszőrt.

El sem akartam hinni, hogy mennyire jó, mert előtte vettem egy vízszűrős porszívót, az is szuper csak macerás beüzemelni. Akartam egy állót, amit könnyen előkapok mindennap.

De annyira jó, hogy a másikat azóta alig veszem elő.

(És a tartálya láthatóan macskaszőrrel van dugig, tehát a szkeptikusoknak mondom, hogy összeszedi az állatszőrt.)

2021. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14-es! Végre valaki megértette a kérdést. :)
2021. okt. 7. 11:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de nekünk az elsőnek linkelt Electrolux P9 Animal verzió van és egy hosszúszőrű kutyánk. Nagyon bevált, szépen szív, amit kell azt felszedi mindenhonnan, sok kiegészítőfeje van, simán kitakarítja a lakást egy töltéssel, halk és igényes, szép a kialakítása, én ezt ajánlom.
2022. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm 16! Jól jön a válasz, mert nem vettem végül tavaly porszívót, túl sokat válogattam, és elvesztem a márkák és minőségek tengerében. :) De nem mondtam le a dologról, csak kicsit bemorcultam magamra ősszel, hogy addig válogattam, míg lemaradtam a jó kis BF kedvezményekről, szóval elnapoltam picit. De tavaszra muszáj lesz beszereznem, mert érzik a meleget a macskák, és kezd megint gyilkos lenni a szőrmennyiség! :D

Köszönöm a tapasztalatod!

2022. febr. 10. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!