Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet ruhából gyertyavi...

Hogyan lehet ruhából gyertyaviaszt eltávolítani ollón kívül? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2007. dec. 27. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Fagyasztó, majd a nagyját kiszedni, aztán a maradékot forró vízzel.
2007. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ujsagpapirt teszel a ruhara,duplan es vasaloval megvasalod az ujagon keresztul,tehat az ujsagot vasalod,addig meg kinem szedi,forgatod az ujsagot ,mig foltot hagy rajta addig vasalod !a viasz raragad az ujsagra ,meglatod jo,en mar probaltam,meg a szonyegbol is igy szedtem ki!

sok sikert!!

2007. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
A fagyasztó az a rágó biztos ellenszere.
2008. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vasaldd itatóspapíron át amíg teljesen át nem ragad a papírra.
2008. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem rossz a vasalós módszer,bár attól függ milyen anyagról van szó,nekem a menyasszonyi ruhámra cseppent-selyem amit nem merek megvasalni,mert csak fonák oldalon lehetne...így pl.ennél a variációnál lőttek,így marad a jegezős módszer...az is jó,bár nem biztos,hogy annyi kijön belőle.
2008. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Én most szedtem ki a farmeremből a viaszt a tanácsaitok alapján, köszi!! Egyébként ahogy ráraktam a vasalót, az újságpapír rögtön felszívta, hihetetlen!
2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
sztreccset nemlehet vasalni,akk hogycsináljam?:)
2010. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dogwesco válasza:
100%
Szövetnadrágból szedtem ki a gyertyaviaszt, méghozzá úgy hogy hajszárítóval közelről a forró levegő segítségével felülről felolvasztottam és a másik oldalon meg simán lecsöppent a viasz. Saját ötlet de bevált!
2013. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Melcsike91 válasza:
100%
az abroszomra omlott ra egy egesz kupaknyi gyertya viasz es telyesen kiszedte a vasalo nagyon jo kis otlet. koszonom
2013. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szuper tipp, köszönöm. A kedvenc terítőm menekült meg :) Az újsággal tökéletesen kijött a faggyú, utána zsíros maradt az anyag, de a tökéletes zsíroldó spray-m kiszedte azt is. :) Ajánlom.
2018. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!