Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik takarítóként, bejárónőkén...

Akik takarítóként, bejárónőként dolgoznak házaknál, lakásoknál… nektek mi az ami nem fér bele a munkába?

Figyelt kérdés
Hívtam egy takarítónőt, aki a fürdőszobát nem takarította ki, a beépített zuhanynak csak az ajtaját tisztította meg, minden más foltos, vizes maradt. Mikor szóltam neki, hogy ez így nem jó, rám förmedt, hogy akkor csináljam meg magam. Ez csak nekem veri ki a biztosítékot?
2021. okt. 15. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hahaja,jo pofatlan. 🙈 Mennyit fizettel neki? Elore kellerr volna egyeztetni,hogy mit kell megcsinalnia.
2021. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

El kellett volna hajtani a pics@ba fizetés nélkül.

Gondolom rézbőrű indián volt.

2021. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, többet ne hívd. Mégse hányást kellett volna felsikálni. Barátnőm Franciaországban takarított, azt mondja, hogy a legigénytelenebb emberek a világon. Úgy kellett volna a fürdőszobát takarítania, hogy közben a háziúr a WC-n xart és beszélgetni akart volna vele közben. A tinilányok szétdobálták a véres tamponjaikat. Amikor meghallották, hogy Magyarországról jött el akarták neki magyarázni, hogy működik a zuhany, közben büdösek voltak, csak a parfümöt szórták magukra. Nem is emlékszem már rá miket sorolt.
2021. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát én ha hívnék takarítót, akkor pont ezért, hogy ezeket a macerásabb munkákat megcsinálja, mert nekem erre max. havonta van időm és energiám
2021. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam takarítónőként 4 évig, életem egy olyan olyan korszakában, amikor a kisgyerekem oviba-suliba vivése-hozása időbeosztásilag másképp nem volt megoldható.

Mindent megcsináltam ami a takarítás fogalmát lefedte és amiben előzetesen megállapodtunk.

Volt ahol a szekrényeket is bizonyos rendszerességgel rendbe kellett tenni, volt ahol vasalni is kellett és a kihűlt ruhát elpakolni. Másutt viszont kihangsúlyozták, hogy a szekrények tilos terület.

Volt ahol a hűtőben is szelektálni kellett lejárat szerint, másutt úszómedencét kellett takarítani, volt akinek az volt az elvárása, hogy csak kézzel, négykézláb, ronggyal jó a felmosás, volt akinél a 36m2-es nappaliban minden alkalommal fogkefével kellett a fehér fugákat átsikálni.

Megcsináltam ezeket, mert így kérték és kifizették.

Első címem egy rózsadombi lakóparkban volt, aztán lassan úgy alakult, hogy ugyanabban a lakóparkban lett minden napra 2 lakásom.


Kérdező!

Ezt az agresszív figurát azonnal rúgd ki, mert lesznek vele még egyéb gondjaid is!

Ma már nekem is takarítónőm van, mert nagy a házam és mozgáskorlátozott lettem.

Próbálj meg vidéki asszonyt keresni, az a tapasztalom, hogy bejárással együtt nem drágábbak és sokkal igényesebben dolgoznak!

2021. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak ajánlással alkalmazz takarítót!
2021. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Listával vártam, hogy mi a feladat, fel is ajánlottam, hogy az első alkalommal csináljuk meg együtt. Azt mondta nem kell, tizen x éve ezt csinálja.

Azóta nem hívtam többet természetesen.

Megyeszékhely melletti faluban lakunk, sajnos nem egyszerű szerezni valakit.

2021. okt. 15. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#7

Csodálom, hogy falun nehezen találsz! Én Pest m-i faluban lakom 20 éve, a fél falu Pestre jár takarítani.

Lehet, hogy a falutokban keresgélsz takarítónőt?

Mert akkor az a hiba!

Ugyanis hiába jár az illető másokhoz takarítani, falubelihez nem megy, mert annak nem lesz a “cselédje”!

Fura, de így van!


Én pl. körben 2 faluval arrébb tettem ki hirdetést boltban, tak.szövben, orvosi rendelőben...stb., mert engem meg falubelivel kapcsolatban az zavart volna, hogy totálisan bele lát az életembe és kibeszél.

2021. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Keresek én szinte mindenhol 😃

De mivel szinte a jelentkezők 99 százalékának nincs jogosítványa, vagy autója, így senki nem tudja elvállani.

Az itt is igaz, hogy a falubelik a városba járnak takarítani.

2021. okt. 15. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A lakóhelyedhez közeli környéken, ill. ottani apróhirdetést is közlő újságokban, szórólapokban találsz kínálatot. Budapesten még a liftek is tele vannak ezzel. Most nálunk éppen nincs benne, de jó lenne tudni, hogy hol laksz.
2021. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!