Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért baj, hogy ecettel...

Miért baj, hogy ecettel takarítok?

Figyelt kérdés
Tesómmal és az élettársával élek. Tesóm vegyszerekkel takarít, én ecettel. Gépeket nem használok. Kinek van igaza?
2020. ápr. 5. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Neked! A testvéred buta!!
2020. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azert lenne baj, meg behanyok a szagatol.
2020. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Én is ecet+mosogató kombóval takarítok.
2020. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 L.. István ***** válasza:
48%
De miért baj az neki? Mert ha a szagát nem szereti a lakásban azt megértem, ha meg az eredménnyel nincs baj akkor mit érdekli? Még olcsóbb is.
2020. ápr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Kinek mi jön be. Egyéni hozzáállás, nem igazság kérdése.

Egyszerű szerekkel is megoldható sokminden, mint régen is megoldották.

A fogyasztói társadalom lényege, hogy minden felesleges dolgot megvásároltassanak mindenkivel.

2020. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki azzal takarít, amivel akar. Az ecet ételízesítésre való, valójában semmiféle érdemleges tisztító vagy fertőtlenítő hatása nincs, a vízkő oldást kivéve, de oda meg 10-20%-os ecetsav kell, ami már vegyszernek minősül. A gépek meg sokszor hatékonyabbá teszik a takarítást, tisztítást.
2020. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Ezt már megkérdezted korábban is.

Ha a testvered lakásában élsz, akkor ott ö dönti el, hogy kell takarítani, nem te, aki csak szivességböl, ingyen lakhatsz nála!

A saját lakásodban azt és úyg csinálsz, ahogy neked megfelelö, másnál az ö kívánsága a döntö!

2020. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is használtam régebben ecetet. De a vízkőoldáson kívül semmire nem jött be. És elviselhetetlen szaga van. Igaz, a vegyszer még ártalmasabb...

Nekem volt olyan felület amit az ecet tönkretett.

2020. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem általában jó az ecet (gondolom, 20%-os, másnak nincs értelme), de tényleg borzalmas a szaga és tényleg van olyan felület, ami nem bírja. De úgyis csak a tesóddal tudod ezt megbeszélni. Ha a szaga miatt utálja, akkor ne az orra alatt csináld és szellőztess ki jól. Ha valami tönkrement az ecet miatt, akkor igaza van, egyébként felhozhatod érvként, hogy olcsó és az illatosított vegyszerek károsabbak.
2020. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Az a "vízkő", ami a csaptelepem lesz, annyira kicsi, hogy a sima törlőrongy is leviszi. Nagy vízkőhöz meg kell a rendes vegyszer. Én max állatok tálkáit vízkőtelenítem vele, vagy a kávéfőzőt, ahova nem meget vegyszer. Én is hányok tőle amúgy. Lehet a testvéred nem hány, de rosszul van a szagától.
2020. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!