Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Család, gyermeknevelés,...

Család, gyermeknevelés, gyesen vok, főzés, házimunka és saját vállalkozás otthonról. Ki hogyan bírja szusszal, hogyan lehet jól csinálni?

Figyelt kérdés
Van praktika, hogy hogyan lehet jól kihasználni az időt, hogy jusson mindenre elég figyelem, energia? Valaki hasonló szituban, aki már rutinosabb?
2021. nov. 9. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szervezéssel és munkamegosztással!

A gyerek mellett a házimunka nem csak a te feladatod, hanem a gyerek apja is vegye ki a részét belőle. (Ha korábban nem szokta meg, akkor éppen ideje!)

A gyereknevelés MUNKA, a vállakozás szintén, szóval nem csak OTTHON VAGY egész nap!

Csinálj egy heti munkarendet, melyik nap mit teszel rendbe alapszinten, melyik nap fözöl úgy, hogy utána ne kelljen egész nap a tüzhely mellett állni (le lehet fagyasztani, a maradékot átalakítani, stb), a munkádnak legyen fix ideje, és ahoyg írtam, feltétlen vond bele az apukát is a takarítás, bevásárlás, gyerekkel való foglalkozásba is!

2021. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Takarítónő. Ugyanebben a szituban voltunk, én otthonról dolgoztam, párom 12-14 órában.

Heti kétszer jön, addig nekünk szabad időnk van.

Egy megváltás, plusz valakinek ezzel munkát adsz.

2021. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Màrmint a takarítónő jön heti kétszer :€
2021. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A takaritast es fozest (menü rendelés) szervezd ki es megy siman. Heti egy taksritas is nagy segitseg,en a napi menut rendelem. Megorulnek,ha minden nap fozni kene,ki se tudom talalni,elmenni megvenni,elkinlodnk vele,aztan 5 perc alatt megesszuk,utana konyha romokban. Nah tudod mikor.
2021. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony. Takarítónő és kajarendelés.
2021. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!