Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös mosógép ellen mi a...

Büdös mosógép ellen mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Tudom, kicserélni lenne jó, de még új! 2 éve van meg és nem rég költöztünk össze a párommal. Az a gond vele, hogy mosás közben is büdös, záptojásszag árad ahogy ereszti le a vizet és miután kimostam sincs jó illata a ruhákban amilyen régen, aztán ahogy száradásba kezdenek már büdösek. Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen, automata mosógép, elöltöltős.


Ecetet kipróbáltam, semmi haszna, ugyanolyan büdös marad. Más ötletek?


18/L



2021. dec. 15. 10:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezért írták sokan, hogy ez állandó karbantartást igényel. 2-3 havonta érdemes egy tisztító mosást csinálni a gépen és mindig nyitva hagyni az ajtaját, hogy kitudjon száradni rendesen.

19 gondolom arra gondol, hogy magasabb hőfokon kellene mosni, mert akkor kevésbé rakódik le a mosószer, ami tény, de nem lehet mindent 60+ fokon mosni sajnos. Lehet megoldja a mosószer kérdést, ruhatárat viszont viszonylag gyakran lehet cserélni mellette. :)

2021. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!