Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Miele Cat and Dog porszívó...

A Miele Cat and Dog porszívó mitől cat and dog?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miben különbözik a Miele Cat and Dog című porszívó modellje a többi Miele porszívótól. A Media Markt-ban volt ma egymás mellett 5 modell, megnézegettem mindegyiket, nem láttam rajtuk túl nagy eltérést, teljesítményben (a többi javára) és a porzsák méretét tekintve volt különbség. A fej mindegyiken ugyanolyan volt. Próbáltam segítséget kérni az ott dolgozóktól, nem tudták megmondani ők sem.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2022. febr. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerem, de feltételezem azért, mert hatékonyabban szedi össze a szőrt. Mondjuk ha egyáltalán nem más a feje és nincs is hozzá valami kiegészítő, ami direkt erre való, akkor nem tudom. Akkor még az is lehet, hogy csak marketingfogás az elnevezése.
2022. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másik fajta fej van hozzá
2022. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván én is azt feltételezem, hogy hatékonyabban szedi össze a szőrt, de 300 ezer forintos porszívó lévén igenis szeretném tudni hogy mi az a tulajdonság vagy mechanizmus ami elvileg hatékonyabban szedi a szőrt.


Azt állítjuk, hogy lesz a csomagban egy olyan fej (fejek?) amik csak a Cat and Dog porszívóhoz jár, semmi máshoz a világon? És az állítólagos más fajta fej amitől olyan jó?


Ha ez így van, felmerül bennem hogy mitől olyan szuper az a másik fej, illetve hogy ha fejekről beszélünk akkor azt másmilyen (akár Miele, akár nem) porszívóra is rá lehetne tenni?


Csak lehet erre a kérdésre valami konkrét választ kapni. De szerintem holnap megpróbálom felhívni a Miele ügyfélszolgálatot. Ha ott se bírja senki elmondani hogy mitől jobb ez a modell kutyaszőrre, mint egy másik, akkor talán elengedem.

2022. febr. 21. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!