Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon-nagy a páratartalma a...

Nagyon-nagy a páratartalma a lakásunknak, ezért penészesedünk. Valami nagyon hatásos módszer? Ceresit?

Figyelt kérdés
Ma van az őszi nagytakarítás. Félelmetes mik vannak. Penészes ruhák, penészes fényképezőgép-tartó. Nagy szükségem lenne valami jó tanácsra.
2009. szept. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szellőztess sokat,főleg ott,ahol teregetsz!
2009. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha túl sok a szobanövény érdemes csökkenteni a számukat. Nyáron nem értem hogy lehet nagy a páratartalom, nálunk tavasz óta nyitva van az összes ablak. Konyhában, fürdőszobában érdemes páraelszívót használni ha megoldható.
2009. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jó a Ceresit is,de ha nagyon nagy a pára valószínűleg sűrűbben kell majd utántöltened,és a tabletta nem olcsó bele. nálunk megoldotta a fal penészedését,de nem volt olyan rettenetesen nagy.
2009. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valami ipari gép-szerű, amit bérelni lehet, és az egy-két nap alatt kiszívja a párát. Pontosan nem tudom mi a neve, de az egyik ismerősömék ezt használták és neki bevállt. Annyira durván párás volt a házuk, hogy a csajnak reggelre begöndörödött a haja. Kibérelték ezt a gépet, és kiszívatták a párát a házból.
2009. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ceresit nekem nagyon bevált érdemes beszerezni és hozzá a tabletta nem olyan vészesen drága mint a kár amit a penész okoz.nekem kettő is van a lakásban és azotta nem párásodik a lakás a tabletta összegyüjti a párát én csak ajánlani tudom.
2009. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"2009-09-29 09:56 " -nek válaszolom: Páramentesítő gép az, amit béreltek. szerintem is nagyon jó, nálunk is kiszárította kellően a házat, mikor beköltöztünk. több helyen is lehet bérelni, azt tudom, hogy itt 1 000 Ft a napi díja, ami elég jónak számít.
2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!