Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vezetékes vagy vezeték nélküli...

Vezetékes vagy vezeték nélküli porszívó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyiket érdemes venni? 56nm lakást takarítanék vele. Most van egy vezetékes porszívóm, de az annyit ér, hogy a papagáj magokat se szívja fel.... már régen is néztem vezeték nélkülit. Azok mennyire jók? Igazából kárpittisztításhoz is ezt használnám. Elméletileg 23.000kpa erősségű a szívása. Ami nagyon jó. Valaki tudja, hogy a vezetékes mennyi kpa erősségű? Ennek is van kárpittisztító része. Ti melyiket vennétek? Mind a kettőt dicsérik.


[link]


[link]


2022. ápr. 25. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

" El nem tudom képzelni, mi aaz a valami, amitől fájna neked a vezetéket magad után húzni. Komolyan. "

Én nem csak elképzelni tudom, hanem tapasztalom is..

Takarító vagyok, 3 emeletet porszívózok nap mint nap, a lépcsőkön is vonszolnom kell a gépet a végtelen kábellel együtt úgy, hogy elérhető konnektor alig van. Hol a tekergő vezetéken esek majdnem át, hol a hosszabbító-csövön. Egyáltalán nem szórakoztató...

2022. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

11# 3 emelet naponta vs. 50 négyzetméter heti 1-2-szer.


Azért nem ugyanaz...

2022. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"El nem tudom képzelni, mi aaz a valami, amitől fájna neked a vezetéket magad után húzni. Komolyan."


Jó nagy marhaságot írtál! Nálatok nincsenek bútorok a szobában? Nincs idegesítőbb a folyton beakadó vezetéknél.

2022. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
mindkettőt használom. Szőnyegünk nincs, a vezeték nélkülivel naponta végigrongyolok a lakáson.
2022. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!