Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beveted az ágyad miután...

Beveted az ágyad miután felkeltél és mielőtt elmész dolgodra? Vagy csak akkor ha hazaertel, vagy esetleg egyáltalán nem, max lefekvés előtt megboxolod a párnákat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Mielőtt elmegyek a dolgomra, bevetem az ágyat
Csak akkor vetem be az ágyat, ha hazaértem
Nem vetem be az ágyat, max lefekvés előtt kicsit rendbe hozom hogy jobb legyen belefeküdni
Ezeket a dolgokat a párom intézi
Ezeket a dolgokat a bejárónő intézi
53 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Minden felkelés után ez az első. Kislány koromban berögzült, hogy segítsek anyának, aztán az váltotta ki, hogy ne lássák a vendégek. Albérletben jelenleg aki bejön hozzánk, az pont rálát az ágyunkra, így azért is megszoktam csinálni. Meg nyilván ha porszívózik vagy felnosok, akkor jobb ha be van vetve, mintha az után kezdenék porozni. Este pedig ha hazaérek a munkából már csak fürdök és utána sokkal kényelmesebb befeküdni a szép, puha ágyba. Tehát nagyon sok oka van..
2022. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
A hálóban csak alszom, és senkinek nincs oda bejárása. Szóval bár van ágyterítő, nem használom, az ágyneműt viszont elrendezem, mielőtt reggel kijövök a hálóból.
2022. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Amint felébredek, robogok a wc-re aztán legközelebb este látom az ágyat.
2022. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Be egyáltalán nem vetem, ágytakarónk sincs,a hálóban csak alszunk...Ha valaki jön hozzánk, akkor elrendezem a paplant és a párnát,mert általában nyitva van az ajtó.Ennyi...
2022. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Külön háló van, senki nem látja. Reggel felrázom a párnát, radobom-terítem a takarót a székre, hogy alul-felül szellőzzön, mindez 2 perc.

Este meg megágyazok fekvésre.

2022. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Metionin ***** válasza:
83%
Felkelés után elrendezem az ágyneműt és annyi, jó időben van hogy kirakom szellőzni.
2022. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekkoromban mindig ezzel voltam terrorizálva, hogy centire pontosan be kellett ágyaznom minden reggel, úgyhogy felnőtt koromban szartam bele. Most 40 felé közeledve ismét kezdek rászokni, mert jó kis testmozgás reggel és sokkal kellemesebb érzés, hogy be van ágyazva.
2022. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
"Amint felébredek, robogok a wc-re aztán legközelebb este látom az ágyat." Nem uncsi egész nap a wcn ülni? :D
2022. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha vendég jön akkor elrendezzük, letakarjuk.

Amúgy meg teljesen felesleges, ha felkelés után beágyaznánk vagy letakarnákn nem szellőzne ki a paplan rendesen

2022. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem vetem be, este felrázom a párnát és kész. Ha vendég jön becsukom az ajtót és a probléma megoldva.
2022. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!