Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni, ha rengeteg...

Mit lehet tenni, ha rengeteg por van a lakásban?

Figyelt kérdés

Rengeteg por és kosz van a lakásban. Ahogy kész vagyok a porszívózással, már kezdhetnénk elölről. Fogalmam sincs, hogy honnan jön. A papucsaink talpa egyenesen gyűjti a koszt. Legfelső szinten lakunk, pár hónapja költöztünk be a lakásba, de ilyen mértékű port sehol nem tapasztaltunk, egy parkra néz a lakás, szóval még arra sem fogható, hogy egy főút melletti forgalmas hely miatt lenne ennyi por. Naponta porszívózunk, és már majdnem minden 2. nap fel is mosunk.


Segítsetek, milyen praktikák vannak, amivel enyhíthető lenne a helyzet?



2022. máj. 14. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is parkra néz, de a közelben mégis van egy kereszteződés és ugyanez van, rengeteg a por. Szerintem nem lehet vele a takarításon kívül mit kezdeni.
2022. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Dunaparton lakom és itt is áll a por a szobában. Mióta tettem fel szúnyoghálót, valamivel kevesebb.
2022. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nálam a robotporszívó segített nagyon sokat és mellé a légtisztító. Drasztikusan kevesebb azóta a por a lakásomban.
2022. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi forgalmas út mellett lakunk, aponta szedtem össze a rengeteg port. Érdekes módon, amióta szúnyogháló van, azóta bőven elég hetente portalanítani. Viszont a szúnyogháló nagyon hamar porosodik, azt gyakran kell takarítani, de szerintem megéri. :)
2022. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is! :)
2022. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!