Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szelektívbe dobhassam,...

Hogy szelektívbe dobhassam, kiöblítettem sima vízzel 80 sörösdobozt, de csak utólag esik le, hogy ez 40 liter víz volt. Sok?

Figyelt kérdés

Szinte minden műanyagot mosogatok, mosok, kólásüvegeket is, az meg még több, ha pl. 1.5-2 literes az üveg.


A sörösdobozok mondjuk 1 hónap fogyasztása, tehát nem egyszeriben csúszott le 40 liter víz. Amúgy pedig nem fizetek pluszban rá a vízre, mert fix a rezsi.

De így kiszámolva soknak hangzik a 40 liter.


2022. jún. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt felesleges ennyi vízzel kiöblíteni, másrészt az újrahasznosítás szempontjából szinte felesleges kiöblíteni. Azért jó, ha tiszta, hogy ne büdösödjön a kukádban (és a hulladékkezelő kukájában, de ha rendesen megittad, akkor ott már nem fog annyira)
2022. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld már,mert mindjárt dobok 1 hátast.
2022. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért 80 sörösdoboz gondolom nem egy hétvége alatt jött össze.
2022. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Nem sok, de az olvasztókemencének tök mindegy, 700 °C alatt úgy is kiég belőle minden szennyeződés.
2022. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi felesleges időd van??
2022. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Környezetvédőként azt gondoltam, hogy mennyire ZÖLD vagy.

De a leírásod alapján inkább SZŐKE!!

2022. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marpedig ra van irva a szelektiv kukakra es melle a felhivas, hogy az uvegeket at kell obliteni,muanyag es papir uditos dobozt is atlogybolom. A fem dobozost azon a kis lyukon nem szoktam.
2022. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!