Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen olcsóbb mosószert...

Milyen olcsóbb mosószert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én tomit használok, de valamin kellene spórolni. Milyen mosószert ajánlotok, ami jó és nem viszket tőle az ember?
2015. ápr. 22. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Dósia kilőve, az nem jó.
2015. ápr. 22. 20:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Tandil.
2015. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Évek óta az Aldi-s Tandilt használom. Olcsó és jó.
2015. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fehér ruhákra pl a mosószóda a legjobb.

Alternatív megoldás: Kevesen tudják, de a vadgesztenye pontosan ugyanazt tudja, mint a mosódió, csak ingyen. Nálunk bevált :)

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A mosódió nekem nem jött be, se folyékonyan se egészben. Az Aldis kb hány liter és mennyibe kerül?
2015. ápr. 22. 22:33
 6/9 A kérdező kommentje:
most az internetpatikában is jókat látok és olcsó is.
2015. ápr. 22. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is s csóróbbak közül való vagyok,de a Dósiát évek óta elfelejtettem.

Az Alddi Tandil,és a Lidl-s Formil is jó, valamint ha akcióban van a CBA-ban szoktam a Tomi kapszulát venni,legalább olyan jó,mint az Arielé,és sokkal olcsóbb,csknem fele.

2015. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem valahogy az Aldi-s nem jött be, nem volt jó. Én a Tomira esküszöm, mert nem pattog ki az ember és nem büdös a ruha.


Vagy valami máson kell spórolnunk:)

2015. ápr. 23. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekünk a Tomitól lesznek büdösebbek a ruhák és én a szagát sem bírom különben. Pedig már többször nekifutottunk, mert olcsó és kipróbáltuk az újabbakat is, de mindegyik egyforma. A Tandiltól egyáltalán nem lesznek büdösek nekünk, ez vált be eddig.
2015. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!