Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hiába takarítom, nagyon...

Hiába takarítom, nagyon koszos, fekete a wc a perem alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bespriccolós tisztítószerek nem segítenek :(
2008. dec. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Vegyel fel gumikesztyut, vegyel egy nagyobb erosebb szivacsot, es nyujal be oda, ahol feketet latsz. Nyomd ra a szivacsot, es torold le. Ha nem vizkoves, akkor remelhetoleg lejon.

Spriccelj esetleg vizkooldot is, es MR. Muscle nagyon jo minosegu tisztitoszer, ejszakara hagyd allni, ontsel oda belole ahol koszos. Masfajta tisztitoszert is hosszabb ideig hagyjal allni, hogy lemarja a koszt.

2008. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Én is ezzel küzdöttem,nagyon sok vizkö tapadt le,és persze kosz.

Elöször is dràgàbb habot vegyél(wc-hab,vagy bàrmilyen szert,és töb oràn àt hagyd àllni,màsrészt 3-4 alkalommal érdemes megismételni,hogy eredményt érj el.

Kesztyüben,egy jo erös wc-kefe segitsàgével,vagy akàr egy régi üvegmoso kefe segitségével àllj neki és surold hosszasan.

Sosav is sokat segithet!

2008. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Gumikesztyű, tisztítószer. Én sem túl rég csináltam kompletten. Azóta minden egyes WC tisztításnál (hetente) áthúzom újra, és azóta nem találkoztam feketeséggel.

Nem drága tisztítószerrel csináltam és mégis tökéletes lett (Lidl-W5 WC tisztító utána Flóraszept) . Inkább egy törlőronggyal nyúlj be jó mélyen a perem alá, teljesen nyomkodd fel a törlőt, mert az jobban beidomul, mint egy szivacs és többször körbe-körbe húzgáld át, közben öblítsd le sokszor a törlőt és persze a WC-t is, hisz amikor megmozgatod a víz utána jól kimossa.

2008. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

ne kakilj a perem alá.

Babi néni

2010. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél ilyen wc kefét! Ezzel be lehet nyúlni a perem alá!Öntsél előtte oda Domestost,vagy ha nagyon gáz,háztartási sósavat.

2021. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!