Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kitakarítottam a kádat és...

Kitakarítottam a kádat és befeketedtek a gyűrűim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a súrolószertől, vagy a vízkőoldótól, de az arany gyűrűm tök sötét barna lett az ezüst meg fekete lett...mivel tudom újra kivilágosítani??

Fogkrémes megoldás sztem nem hatásos...

más???gyorssegély itthoni megoldás érdekelne...


Amúgy ékszer boltban ki tudják világosítani?


2008. dec. 21. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a fogkrém is segített ezen, de ha neked nem válna be, akkor az ékszerész biztosan meg tudja tisztítani.
2008. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
78%
Én is fogkrémmel szoktam. Megsúrolod egy kicsit valamilyen fogkefével, és újra tiszta lesz.
2008. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
fogkrém az tutifix. De legközelebb legalább lesz annyi eszed, hogy nem állig ékszerben fogsz takarítani.
2008. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is próbáltam fogkrémmel, jó lett, de a szódabikarbóna jobban bevált. Egy nedves rongyra szórj szódabikarbónát, ezzel súrold át a gyűrűidet, gyöngyörű szépek lesznek!
2008. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is a szódabikarbóna vált be jobban.
2008. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
22%
Pár nap alatt nekem magától ki szokott tisztulni, ha pl uszodában magamon felejtem...
2008. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
70%
Az ezüsthöz ezt használd:Hagerty Silver Clean. Ezüsttisztító. Én ezt használom. Az aranyhoz nem tudom mi kell mert az nekem nincsen,meg nem is vagyok oda az aranyért,mert túl "elromásodott" az arany. Vagyis minden második roma tele van agasztva mindenféle arannyal és ezért sem ragaszkodom az aranyhoz. Az ezüsöt meg nem szeretikúgyhogy azt nem tépik le rólam ha úgy tartja kedvük.
2008. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is bevált a fogkrém, de az ékszer boltban azt mondták nem jó, mert te nem látod, de összekarcolja az ékszert, és utána hamarabb fog megint elszínesedni. Ékszerész is biztos megtisztítja, de lehet már kapni ékszertisztítót ahogy előttem is írták, azt hiszem 1800 ft.
2008. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden fogkrém jó ezüsttisztításra.
2008. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -Pimpike- ***** válasza:
52%

Ultrás vízben kell kifőzni, elég ha 5-10 percig forralod.

Anyukám sokszor járt gyógyvízbe fürdeni és mindig elfelejtette levenni az ékszereit és befeketedtek, de így újra szépek lettek.

2008. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!