Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok nálatok is előfordul?

Lányok nálatok is előfordul?

Figyelt kérdés

az h rövid programmal csak 1 2 dolgot mostok csak ki mosógéppel? ( pláne ebben a melegben)


Én barátnőm előszeretettel csinálja h negyed adagot v 2 3 db ruhát mos ki rövid programmal de sztem ez pazarlás, ami a jelenlegi árakat nézve luxus...


Mikor szóltam érte ő volt megsértődve de elég szomorúnak tartom h szólni kell ilyenért


2022. aug. 18. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Itt most azt várod, hogy megoldjuk a párkapcsolati problémáid?
2022. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
43%

Nem fordult elő mert ha csak

1-2 darab van azt kézzel mosom. Amúgy ne foglalkozz vele, de ha nem bír a számlákkal nehogy egy kanyit is adj neki.

2022. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2022. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Japán Gulyás ***** válasza:
88%
A kukim miatt nem engem szólít meg a kérdés, de a rövid program eleve kisebb töltésre van kitalálva, azon nem tudsz ugyanannyi ruhát kimosni, mint a teljes programon.
2022. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is csináltam fiatalon de a felmenő árak miatt meg amúgy is.. felesleges

Jó ha pl fehéret mosok és nincs csak pár db azt muszáj vagyok bedobni de amúgy tényleg pazarlás..

Nem hal bele senki ha vár +1 napot hogy gyűljön még hozzá pár ruha darab

2022. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindíg megvárom hogy tele tudjam tenni a gépet
2022. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálunk azt csinálja h képes egy pólóval ha kell holnapra elindítani a gépet. De este meg elinditja 2 3 ugysnokyan színű cuccal..mintha 1xre tenné be.


Vagy van egy kisebb függönyunk ami tejeskave színű azt elinditotta.

Utána vékonyabb pléd ugyanolyan színű azt is külön 2 3 dologgal. Ezt miért nem tudta egybe ?- ugyanazzal a programmal indította.


Érdekes mert azt mondja ezt meg azt ( színben)nem mosok egybe. De a tejeskávé színű huzatot ki tudta mosni 2 kék törölközővel

2022. aug. 19. 07:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mindig rendes adagot mosok
2022. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heti 2x-3x járok kondiba, ugyhogy azt egyből bedobom 15 percesre (nadrág, póló, törcsi) mert izzadt. Amugy rendes ruhákat inkább összevárom.
2022. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Mégegyszer felteszem a kérdést: miért nem vele beszéled ezt meg?????
2022. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!