Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Előfordult veletek...

Lányok! Előfordult veletek olyan hogy úgy vettetek fel pulcsit vagy dzsekit, hogy nem volt alatta más?

Figyelt kérdés

Tehát amikor csak a pulcsit vagy a kabátot kaptátok magatokra, de felül nem volt alatta semmi, se melltartó, se póló, se trikó...

Most NEM az előjátékra meg hasonló szexuális töltetű dolgokra gondolok, azokat ne írjátok, hanem amikor valami hétköznapi helyre mentetek és vagy sietség, kapkodás, vagy kényelem, vagy időjárás, akármi miatt így öltöztetek. Veletek volt már ilyen? Hogy éreztétek így magatokat?



2022. febr. 28. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van 1-2 bő hoodiem, azokat szoktam néha csak úgy "üresen" felvenni itthonra, és előfordult már, hogy így mentem el a közeli boltba. Nyilván kellemesebb, tavasziasabb időkben történtek ezek.

Egyébként érzetre nem volt semmi extra.

2022. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Mindig van rajtam melltartó. Erre se tudod kiverni. 🥱
2022. márc. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenekre nem érdemes válaszolni.
2022. márc. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
75%
Nem. Pulcsit eleve csak második rétegként hordok.
2022. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Haskozepig ero pulcsit sokszor. Huvosebb napokon nyaron kabat nelkul is. Telen vivel hasam kint lenne ha hudeg van kabatot fole. De pl ma delutan siman felvennem kabat nelkul is. Koldok folttig erne
2022. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megszólalt a ribizli
2022. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves hatos. Miert gondolod hogy az lennek? Jo alakom van sportolok.
2022. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt, mikor télen jött a futár. Épp akkor ébredtem, nem volt kedvem pólót IS felvenni, felvettem a télikabátom meg egy nadrágot, aztán úgy mentem ki a kapuhoz.

A telken kívülre nem mennék így.

2022. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!