Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lenne ebben a nehéz és nem...

Mi lenne ebben a nehéz és nem logikus?

Figyelt kérdés

És annyit mondani oké??


Ő bármikor kér megcsinálom szó nélkül.


Miért olyan nehéz még ha házimunkát is csinál itthon( pakolja a cuccait) 3polómat kimosni rövid programmal?


Ebből 2őt ma kaptunk és ki kellett szedni a feliratbol a papírt mosás előtt. Du 4kor kértem meg mivel dolgoztam.

Mindent mondott h kesőn szóltam ,sok idő kivenni a papírt meg csak most egyet mos ki és az újakat este.


Mondtam hagyja eggyel ne indítsa el a gépet mert pazarlás, most eggyel, este meg 2ővel erre hazajottem egy pólóm szárad..

mert h ő kézzel kimossa utána centrire teszi ugyanott van mintha gép mosta volna. Azért ha kézzel csavarta volna ki akárhogy is ebbe a melegben szárad centri se kellett volna.


( kivettem a papírt 10perc összesen)


2022. aug. 17. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mivaaaaan...? 😁
2022. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt miért nem vele beszéled meg? Te miért nem tudtad megcsinálni magadnak? Egy pszichológus belőled is meggazdagodna szerintem….
2022. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ki kicsoda a sztoriban?
2022. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még hányszor írod ki ugyanezt? :D


Amúgy nem logikus 3 póló miatt elindítani a gépet.

2022. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Neki az a problémája, hogy valaki (nem tudjuk ki, mert az alany csak egy Ő), nem mosta ki neki a 3 darab pólót, PEDIG ő mindent meg szokott tenni 😁
2022. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valakinek itt mosógép fétise van.
2022. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!