Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kutyaszőrt hogy lehet kiszedni...

Kutyaszőrt hogy lehet kiszedni mosógép dobjából?

Figyelt kérdés
Egyik családtag a szobájában benti kutyával alszik és nagyon hullajtja a szőrét a takarót stb úgy teszi be a gépbe teletömve, utána meg egy csomó kutyaszőr, hajszál marad a gépben, nekem meg úgy kell utána a cuccomat mosnom, én fertőtlenítem a gépet, kitörlöm de nem akarom ezt minden alkalommal.
2022. nov. 9. 16:22
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
23%

Fúj de gusztustalan.


Érdemes lenne elbeszélgetni az egész családdal, hogy ez borzalmas

2022. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rajtam kívűl egy ember mos (én magamra mosok).

Szerinte ezzel "spórol", hogy 15 percesre bevágja ezeket a ruhákat én meg próbálom magyarázni neki, hogy nem spórol vele és igénytelenség de nem fogja fel. Úgy érzem ez addig nem fog változni amíg el nem költözöm.

2022. nov. 9. 17:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenhova felengedik a kutyát, nappaliban stb én már több okból le sem ülök oda, olyan rossz érzésem van, semmi higiéniájuk, én meg szívok emiatt. Tiszta kutyaszőr a ruhájuk. Persze ha nincsenek otthon becsukják a szobájukat, hogy ne "szőrözzön" a kutya, de vele alszanak.
2022. nov. 9. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm!
2022. nov. 9. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Semmit nem érnek. Pénzkidobás.

2022. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!