Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elvárható, hogy egy férfi is...

Elvárható, hogy egy férfi is tudjon annyira főzni, mint egy nő?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Elvárható, hogy az ember nemtől függetlenül el tudja látni magát. Aki olvasni tud, az főzni is, tök mindegy, hogy mi van a lábai közt.
2022. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Elvárható hogy tudja ellátni magát, és szerintem ebbe a főzés is beletartozik, igen. Most ha én nőként magamból indulok ki, én se vagyok egy konyhatündér, nem tudok látványos vagy bonyolult ételeket elkészíteni, de azért nem esek fenékre a főzéstől. Olvasni tudok, értelmezni tudom a szöveget és követem az instrukciókat. A főzés kb ennyi. És igen, ennyi szerintem elvárható mindenkitől, nemtől függetlenül.
2022. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

11, 12.


Ezek szerint operálni is tudsz.

Olvasni tudok, értelmezni tudom a szöveget és követem az instrukciókat. Az operálás kb ennyi.

2022. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%

"Elvárható, hogy az ember nemtől függetlenül el tudja látni magát."

Azért az civilizált körülmények között főzés nélkül is megoldható.

2022. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

Na pont az ilyen hozzáállás miatt van a sok válás.

A nő feltételezi, hogy a pasi bármit meg tud szerelni.

A férfi meg azt feltételezte, hogy a nő tud főzni.

2022. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak feltételezgetnek, abból tényleg könnyen lehet válás. De nem azért, mert a nő nem tud főzni vagy mert a férfi nem ezermester, hanem a kommunikációhiány miatt.
2022. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

"Akkor egy nő is tudjon villanyt szerelni, ácsolni, betononzni, forgácsolni"


Ezt mondjuk az átlag férfi sem tudja, pláne, amelyik panelban él.

2022. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Hm. Ismerek nőket, akik túl vannak a hatvanon, és ha egyszer megkóstolod a főztjét, soha nem ennél mást. Inkább felkötöd magad, annyira rossz.

És ismerek férfikat, akik nagyon finomakat tudnak főzni, akár húszévesen is.

2022. dec. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 NTBS ***** válasza:
87%
Igen. Egy felnőtt ember tudjon magáról gondoskodni. Főzés, mosás, takarítás alap dolog a ház körül. Írom ezt férfiként.
2022. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

"Egy felnőtt ember tudjon magáról gondoskodni. Főzés, mosás, takarítás alap dolog a ház körül."

Szerintem ezek közül a mosást meg a takarítást jobban teszi, ha megtanulja mindenki önállóan elvégezni akkor is, ha gyerekkorában nem nevelték rá, de a főzés más, hiszen egy személyre főzőcskézni (ami ott kezdődik ugye, hogy bevásárolni, a megvásárolt cuccot megfelelően tárolni, megtisztítani, felaprítani, stb.) elég sokaknak luxus: amennyiben egészségesen, tehát változatosan akarnak étkezni, pénzben is jobban jönnek ki, ha készen vesznek kaját, meg időben is - kivéve, ha egyben a hobbijuk is a főzőcskézés, ezért sose sajnálják se a pénz-, se az időráfordítást.

2022. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!