Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elvárható, hogy egy férfi is...

Elvárható, hogy egy férfi is tudjon annyira főzni, mint egy nő?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
48%
Nem feltétlenül elvárás Női részről, hogy egy férfi tudjon főzni, de ha az adott férfi tud, szerintem egy Nőnek nagy meglepetést jelent, ha feleségét finom vacsorával, vagy ebéddel várja haza, és ez szerintem egy nagyon jóleső érzés.
2022. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, persze nem rossz, ha valaki szeret és tud főzni. De viszont azt nem fogadom el, ha elvárja, hogy én teljes munkaidős állás mellett mindennap 3 fogásos vacsorát dobjak össze+ mosogassak, takarítsak stb. Keressen annyi pénzt, hogy meg tudja venni az ebédet valahol. Persze van, amikor szívesen főzök hétköznap is, de van, amikor nincs kedvem, energiám, időm. Ha ezt elfogadja, akkor ok.
2022. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

#22/22 Jogos!

Hétköznap nekem sincs túl sok kedvem főzni a munka miatt, ha úgy van, veszek egy Gyros tálat és kész.

Most, hogy péntek van és már itt a Karácsony, így több időm van főzni.

2022. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!