Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosóport használtok és...

Milyen mosóport használtok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Persilt használok: színesekre folyékony, fehérekre pedig a port. Nem tudom mennyibe kerül.
2022. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Jelenleg ott tartok, hogy a karácsonyi vásárlás által okozott sokk közben megláttam még a szokásos persil mosógélt 7-8-9000 forintért a Tescoban, felnevettem, és bedobtam a kosárba a legolcsóbb springforce mosóport. Az illata meglepően fantasztikus, és mos - de nincs gyerek, nincs fűfolt, nincs extrém retya, irodisták vagyunk - erre tökéletes. Egyébként az összetevői halál azonosak..


3,8 kg 2200 ft.

2022. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg durván drágulnak, már naprakész se vagyok hogy mi lenne a jó vétel.
2022. dec. 29. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legdurvább drágulás az Ariel kapszula: az új hiper-szuper újrahasznosított kartondobozos, 24 db=5.999 a Tecoban. Hangoson felnevettem, mikor megláttam. Mindezt úgy, hogy az itthon kapható Ariel már réges régen nem minőségi. Negyed évente ki szoktunk járni Ausztriába vásárolni, ott sokkal olcsóbb, és szerintem hatékonyabb is.

Ha a két vásárlás között elfogyna, akkor itthon a Tomit szoktam venni, színeskre teljesen elégedett vagyok vele.

2022. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persil gelt hasznalok, fogalmam sincs mennyibe kerul.
2022. dec. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!