Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Találhatok olyan segítőt, aki...

Találhatok olyan segítőt, aki takarításban és egyéb házimunkában segít nekem, ha a lakásom kicsi és zsúfolt?

Figyelt kérdés

Három gyerekkel élek egyedül. A városban nincs rokonom, nincs segítségem. Teljes állásban dolgozom, ügyetlen vagyok a házimunkákban. Nincs mosogatógépem, a lakásra ráférne egy lomtalanítás, sok a felesleges cuccunk.

Olyan jó lenne ha hetente vagy kéthetente fizethetnék valakit aki segít kicsit, hogy utolérjem magam. Az ablakmosástól a rendrakásig, ilyenek lehetnének abba a heti kétheti pár órában.



2023. febr. 1. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz, de mint mondtam, amíg nincs rend nem lesz látványos a tisztaság sem. De ha neked ez így megfelel, akkor hajrá!
2023. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Veszel ki 2-3 nap szabit, és abban az időben amikor a gyerekek nincsenek otthon válogatsz. Gondolom amíg dolgozol vannak valahol. Ez finomam számolva is napi 6-7 órával 3 nap alatt végezned kell. Ha nem tudod elszállítani, akkor faceen vannak lomtalanítós emberek ,ők majd eltüntetik, de ehhez szelektálnod kell, mit vihetek el. Vegyél előre sok nagy erős zsákot.

Aztán jöhet a takarító nő.

2023. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!