Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire macera mosogatógépet...

Pamperozpazepapozmerozpozipul kérdése:

Mennyire macera mosogatógépet nem a konyhában használni, hanem másik helységben?

Figyelt kérdés

Mosogatógépet szeretnék venni, de a konyhában nem, csak a fürdőszobában férne el. A távolság kb. 8 méter, és a nejem szerint ez túl sok cécóval járna, én szerintem meg élhető a dolog. Nyilván eddig sosem használtunk ilyen masinát, de szerintem még így is jobban megérné, mint kézzel mosogatni.

Van valaki hasonló cipőben: mekkora macera 1-2 naponta hurcolkodni a cuccal?



2023. ápr. 27. 22:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Sorry, kifelejtettem, h 4 tagú család vagyunk, és ahogy írtam, szinte minden nap összegyűlik egy adag.
2023. ápr. 27. 22:24
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Vannak kisebb méretű mosogatógépek is. Nejednek igaza van.
2023. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Hallgass a nejedre.
2023. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Nalunk is a furdoszobaban van a mosogep mellett. A mosogepen van egy szaritogep is, csak arra szoktam figyelni, hogy a 3bol max 2 menjen egyszerre.


En csak azt banom, hogy nem vettuk meg 2 evvel korabban, mikor eloszor szoba kerult. Hogy mennyi maceraval jar? Semmennyivel. Eves utan nem egyessevel viszed oda a tanyerokat meg az evoeszkozoket, hanem mar az asztalon osszeszeded oket es egyszere kiviszed. Vagy rakhatod talcara is, ha ugy kenyelmesebb. Az a nehany extra lepes joval kevesebb ido, mint ott allni es kezzel mosogatni.

2023. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8 méter egy házon belül azért nem távolság. Szerintem bevállalható.
2023. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Amennyiben a mosogatótálca alatt nincs kisbojler, abban az esetben egy 6 terítékes mosogatógép (ha az elég) befér alá!

Így kell elképzelni, csak ennél kulturáltabban: [link]

2023. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És mire megy 6 terítékkel egy 4 tagú család?
2023. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a fürdőbe. Morzsás, kajás, akár csöpögő cuccokat hozni-vinni szerintem macera. Száradás után kipakolni, több kanyarban vinni a helyére, hát nem tudom. Tényleg áldás egy jó mosogatógép, de részemről a nejeddel értek egyet.
2023. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól függ... Többször be kell kapcsolni 1 nap. A többség úgy számol a mosogatógéppel, hogy azt egy nap egyszer indítja be. Egy 4 tagú család, normál méretű mosogatógépet 1 nap egyszer indítja be. Ezt csak azért ajánlottam, mint alternatívát, ha kompromisszumra készek annak érdekében, hogy ne a fürdőben legyen a mosogatógép, ha úgy vannak vele, hogy ez jobb helyzet annál, hogy a fürdőbe hordják a mosatlan edényt, majd onnan hordják ki az elmosott edényt.
2023. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#7 5-en vagyunk és nekünk is 6 terítékes mosogatógépünk van - elég.

Nagyobb lábosokat nem tudok betenni úgy, hogy mellé beférjen a tányér meg pohár is mind, de azokat elmosom simán a mosogatóban, sokkal egyszerűbb.

Nekem inkább az a kérdés, hogy miért kell bárkinek egy 12 terítékes mosogatógép?

2023. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!