Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosóport hasznàltok?

Milyen mosóport hasznàltok?

Figyelt kérdés
Volt régen egy bingo nevezetű mosópor. Az minden piszkot kijozott a ruhákból, ti mit használtok?
2023. máj. 5. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak fehér ruhákra, törölközőkre használok port Arielt. Minden mást Perwollal mosok.
2023. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jade mindenhez
2023. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyékony mosószert használok csak, mindenre Perwoll-t a különböző változatait.

Általában a fekete Perwollt használom sötét dolgokhoz, az arany színűt a világosokhoz és néha van fehér a fehér dolgokhoz, de most éppen nincsen belőle.

Nem hoz ki mindent természetesen, vannak foltok amiket külön kell tisztítani. A reklámoknak nem szabad hinni, ilyen mosópor nincsen ami a megfelelő hőmérsékleten (ruhának megfelelő) minden foltot ki tud hozni. Fűfolt, vér, néha erősebb vagy régebbi izzadtság, pörkölt vagy más fűszer foltja - külön kezelést igényel. De ez a ritka, többnyire jó.

2023. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Mosószódát színesekhez

Mosószóda+Nátrium-perkarbonát+Ariel mosópor fehérekhez

2023. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szinte mint az előttem szóló.

Viszont én kizárólag mosószóda és nátrium-perkarbonát keverékét használok.

Korábban mosódiót használtam, nem kivonatot, hanem konkrétan mosódiót. Az is jó volt, bár annak egy nagyon enyhe ecetes illata van mosás után, de az a száradás során eltávozik teljesen.

2023. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!