Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vadonatúj mosógép dobja adhat...

Vadonatúj mosógép dobja adhat súrlódó hangot?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy Indesit BTW L50300 EU/N típusú mosógépet, és a beüzemelésnél tűnt fel, hogy a dob súrlódik, ezért kézzel megforgatva érezhetően nem forog teljesen szabadon, illetve működés közben is súrlódó hangot ad. Ezenkívül nem tűnik úgy, hogy lenne bármi baja is. A dob rögzítő csavarját nem találom, de tudtommal nem mindegyik típusban van, erre nem tudtam rákeresni az interneten. A zavaró hangadáson kívül nem tűnik úgy, hogy baja lenne, nem ugrál stb. Mivel eddig ilyet nem tapasztaltam az lenne a kérdésem, hogy ilyesmi normális olcsóbb típusoknál?

2023. jún. 1. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es, de akkor visszatérve az eredeti kérdésre, valami problémája van a dobnak, ugye?
2023. jún. 2. 11:56
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Ha levetted azt a lemezt és súrlódik annak ellenére akkor igen. Nem eshetett be semmi a dob mögé?
2023. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Majatom ***** válasza:
Ha a rendeléshez tartozott hozzá, hogy beszerelik, akkor én ott érdeklődnék, ahonnan rendelted. Mond el, hogy nem tudtátok kipróbálni beszereléskor, és most furcsa hangja van. Ha értelmesek, újra kiküldik a szakikat, akik beüzemelték, és megnézik, hogy minden oké-e.
2023. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!