Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hülyeség lenne automosóba a...

Hülyeség lenne automosóba a szőnyeget is vinni és jó habosan és utána magasnyomásúval át menni rajta?? Szoktatok ilyet ???

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha ki tudod szárítani nem lehet belőle gond.
2023. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom a napra ki tenném egésznapra akkor meg száradna nem?
2023. júl. 4. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szőnyeg, milyen a mosó nyomása.

De a túlnagy nyomás szètszedheti a szőnyegedet, arra vigyázz. Nem kell közelre nekinyomni.

2023. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg se bírod majd emelni annyi vizet be fog szívni.
2023. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség lenne igen.

Hogy viszed haza? Vagy kiteríted a mosóban, és ha megszáradt visszamész érte?

2023. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam itthon. Igen, jól mondják az előttem szólók: nem fogod tudni megemelni sem. Kocsival nem fogod tudni hazavinni. Úgy folyik belőle a víz mint a csapból.

Ki kell szivatni belőle vizes porszívóval belőle a vizet és úgy hagyni száradni.

2023. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében így működnek a szőnyegtisztításra alkalmas takarítógépek, amik saját szennyvíz tartályukba visszaszívják a szennyezett mosófolyadékot. Így a kifújt víz zömét eltávolítják a szőnyegből.
2023. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5: Tutti hogy el vinnék. Egyébként nem nagy szőnyegről van szó, de valoszinu hogy meg se bírnám emelni szóval felejtős. Valami házi tisztitási modszert tudtok ajánlani ??
2023. júl. 5. 06:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Sóval átsikálod, aztán kint kiporolod, szőnyegtisztítóval habosra küldöd, használati útmutató szerint magára hagyod egy időre, és porszívó.
2023. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lidlben amúgy nem akciós már a kis mosó?
2023. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!