Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felültöltős (régi) Whirlpool...

Felültöltős (régi) Whirlpool mosógépem öblítő rekesze alján rendszeresen felgyülemlik néhány ujjnyi mosópor. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Néhány hete szétszedtem kitisztogattam... Most megint van az alján annyi, hogyha egy kicsit több öblítőt öntök rá az kifolyik belőle...
2023. júl. 13. 10:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Pedig hát a mosópor tartó rekesz mellette van.

De tovább megyek újabban nem is mosóport használok hanem folyékony mosószert (kék színű)... Az öblítő rekesz alján pedig olyan fehér szappan szerű, sűrű valami lesz néhány hét alatt....

2023. júl. 13. 10:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Mosókapszula a legegyszerűbb megoldás.
2023. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2023. júl. 13. 10:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Melyek a megbízhatóbbak?
2023. júl. 13. 10:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a régi felültöltős Whirlpoolok átka. Nem tudsz mit csinálni, mert az öblítőtől taknyosodik be.
2023. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legalább hetente takarítsd ki.
2023. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jóval jól értem a kérdést? Az ölítő rekeszében mosopormaradékot találtál? talán akkor nem jó rekeszbe öntötted nem?😄 Folyékony mososzer meg ugye egyből a ruhákra érdemes önteni, mert ebből szinte mind egyből kifolyik.


Sajnos amúgy ez ilyen, hogy van mikor nekem is áll benne a víz amivel kimossa az öblítőt. Amúgy nekem, most Coccolinó öblítővel nem is taknyosodik bele 60 fokon. Magasaban nem mostam még ezt az öblítőt használva. De Lenorral jártam úgy, hogy 90 fokos mosás végén puding volt a tartóban, így azóta az ilyeneknél külön öbítőprogramot használok.

2023. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Nem biztos hogy mosószer maradék van benne sőt talán biztos hogy nem az....

Csak azt nem értem hogy miért függ az a mosógép típusától, hogy beletaknyosodik az öblítő....(?)

Én jellemzők 30 fokon mosok.

2023. júl. 14. 08:12
 9/14 A kérdező kommentje:
És coccolino öblítőt használok
2023. júl. 14. 08:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább szerintem a felültöltősekre jellemző,mert ott főzi az öblítőt a dob felett. Nekem az is bevált ha higítva öntöttem a rekeszbe öblítőt.
2023. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!