Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire undorító, mint anyám?

Figyelt kérdés

Amiben mosogat vizet, nem leengedi a lefolyón, hanem egy penészes bödönt tesz a mosogatóba és abban mosogat. Majd a mosogatószeres, moslékos löttyöt viszi a kamrába egy vödörbe, kiönti és "reggel megy a tyúkoknak, ha ezt leönteném eldugul a lefolyó..." Mint ha a tyúkoknak jó a mosogatószeres lötty... Vagy ott áll a vödörben vagy most direkt berakta a mosogató aljába, a szekrénybe a bödönt, nem tudtam mi a büdös. Ne higgyétek el, okádtam rendesen, hogy mi az... Ilyen büdöset nem hiszem, hogy éreztem valaha... Aztán felháborodott, hogy leöntöttem, kidomestosoztam az egész retket... Amit mosogat is undorító, ugyanabban a 2 liter vízben mosogat el mindent,tiszta zsír lesz még az is, ami nem volt az... Azon is fel volt háborodva, hogy a mosogatószivacsait, amit legalább fél éve használ, tiszta retek, büdös, sosem moossa ki, bent voltak ebben a löttyben. Hétfő reggel viszik a kukát, gyorsan elküldtem, mert még elő ásta volna a szemetesből.


Mosogatógép van, nem használja, én pakolom meg és járatom, hogy megmentsem a mosogatásától. Arról nem beszéelve, hogy ilyeneken spórol, de az öcsém meg a prostituált széttörték a kocsit részegen 5 millás kár, az nem gond...


2023. aug. 21. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Így!
2023. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Legközelebb dobd ki a mosogatóbödönt is hátha nem használja többet.
2023. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Eddig herbálon voltál 10 évet, hogy ez csak most tűnt fel?
2023. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Feltűnt eddig is, csak nem kehet vele mit csinálni... Csak 2 évesen szabad kérdést kiírni? Szívd a herbált tovább pajti?


Amúgy ezért kapta a mosogatógépet! Hiába! Azt csak én használom.

2023. aug. 21. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Legalább fogat mosnak a tikok!
2023. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem tudsz vele kezdeni.

Az igényesség (igénytelenség) belülről fakad.

2023. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elmebaj.
2023. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igénytelenség. Mi.2 éve apám nővéréhez mentünk látogatóba és ebéddel várt minket. Ezeréves kopott króm levesszedő, szintén ezeréves kanál és koszos edények. Piszkos pohár stb. Ő egy műanyag lavór félében mosogatott, de minden edény piszkos volt, soha többet nem megyünk oda😀 Ja és éhesen jöttünk haza.
2023. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne is mond, neki is ilyen edényei vannak, még az ő öreganyjáé voltak, a fakanalak, fadeszkák is ilyenek, ritka gusztustalanok, megmosni se hajlandó őket, semmit eldobni se engged. Hadd ne mondjam, hogy simán megeteti, megfőzi lazán a lejártat, romlottat is. Mióta szólunk neki, addig is elmegy, hogy átcsomagolja... Múltkor 1 hónapja megromlott tejszeletet akart velem megetni, papírját kidobta és azt hazudta, most vette... Anno iskolába még penészes sajtot, megkékült szalámit is belerakott a zsemlébe.
2023. aug. 23. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha😂😂😂
2023. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!