Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlhabzott a mosógép, mi a...

Túlhabzott a mosógép, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ugyanazt a mosógélt használtam bele, amit mindig, a megadott leírás szerint, sose volt még baj.

Öblítőt sose használok.


Próbáltam ecetet önteni a gépbe meg sót, de semmi nem használt, csak még jobban habzott, úgyhogy most kihúztam az áramot. Valami ötlet, hogy ez miért történt, és mit csináljak vele?


2023. aug. 29. 16:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Fél liter vizet önts bele a mosógépbe, a mosószer tartályon keresztul, mehet tovább a program. Nekem bevált ez a trükk.
2023. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

És szerinted ez mitől van ez a jelenség? Nem tudom semmi konkrét okhoz kötni...

2023. aug. 29. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A közelmúltban nekem is többször volt ilyen problémám egy bizonyos fajta mosógéllel, konkrétan az adagolófiók alól is ömlött a hab, mint a rajzfilmekben. Az utólagos felvizezés nem vált be, csak az segített, ha megállítottam a programot és leeresztettem az összes vizet(/kőkemény habot).
2023. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 igen, nekem is iszonyat nehezen ment le, nagyon sok ecet, víz meg só hozzáöntése után. És nekem is már kezdett kijönni az adagoló alatt.


Te melyik fajtát használod? Nem lehet, hogy az a gond, hogy ezek a szerek nem tartalmaznak habzásgátlót?

2023. aug. 29. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez volt a bűnös, de soha többé nem veszem újra: [link]

Sajnos voltam olyan hülye, hogy csak az ökominősítésre és a véleményekre figyeltem, azt már későn vettem észre, hogy tele van SLS-szel. Nyilván ennek köszönhető, hogy irtózatos mértékben habzik.

2023. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2023. aug. 30. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!