Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek hogy mindig rend...

Mit tegyek hogy mindig rend legyen nálam ?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom nagyon buta kérdés lessz talán sokan el is fognak ítélni miatta de nagyon szeretem a rendet szeretem ha szép tiszta a szobám viszont elég kupis vagyok vagyis inkább úgy fogalmaznák hogy 1-2 nap után megint el uralkodik rajtam a káosz rettenetesen nehezen állok neki ilyenkor takarítos videókat szoktam nézni hogy megjöjjön tőle a kedvem álltalába meg is szokott viszont valakinek van valami tipje hogy hogyan tartsak rendet tényleg tudom hogy nagyon buta kérdés de szeretnék én is olyan lány lenni mint a többiek akihez bármikor bemehetsz előre is köszönöm
2023. szept. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem első körben a helyes írást gyakorold, jobban fog kelleni!

De a képlet pofon egyszerű: ne pakolj szét és nem lesz rendetlenség! Más praktika erre nincs!

2023. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eltörött a szemüvegem és kb semmit se látok érzésből írok szoval bocsánat a helyesírásért 🤣
2023. szept. 1. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ehhez ember kell... nem mindenki tud 'rendes' lenni ha megszakad, akkor sem.

Én is kupis vagyok. :D Szeretem a rendet, de nem tudom tartani... megcsinálom, aztán 2 perc múlva mindenhol káosz van megint.

Van olyan ismerősöm akinél pedig egy porszem sincs sehol és minden elrakva... nekem 1 hónapra lenne szükségem olyant csinálni, ő meg fél óra alatt rendet rak.

2023. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ennek egyetlen egy módszere van. Sajnos az én 15 éves lányom se érti...


Mindent amit elveszel a helyérol és használod, utána a helyére tedd vissza. Ennyire rettenetesen egyszerű ez. 👍

2023. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Önfegyelem! És tilos a halogatás. Ha máshogy nem megy, elhatározod, hogy 9 kor porszivozás. Utána (vagy inkább előtte ruha elrakás) másnap újabb félóra, asztalod és egyéb rendrakás. + portörlés. Három - négy napos forgóban megcsinálod és egy idő után azt veszed észre, hogy nem rendet kell rakni, hanem csak fenntartani kell azt.

Ruhák. Szín és típus szerint rakd el. Pl. Fekete pólók egy polc. Színes + f. pólók másik polc. Kategorizald a ruhaid legyen meg a helyük. Amit nem használsz tedd el mindig. Nem fog porosodni és rend látszat lesz.

Ne legyél Pató Pál úr (ha jól emlékszem) ej ráérünk arra még... stílusban. Meglátod menni fog de fontos az önfegyelem és, hogy ne uralkodjon el rajtad a lustaság.

2023. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem használsz tedd vissza a helyére, a koszos ruháidat pedig az erre kijelölt helyre vidd mikor leveted. És az alkalmanként kb 2 másodperces + tevékenységtől nem lesz nálad kupi.
2023. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap rutinszerűen fordíts 10 percet a rendrakásra. Nem sok idő, látod a végét és egy szobában 10 perc alatt sok mindent meg lehet csinálni.
2023. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindennek megvan a helye, akkor használat után mindent oda tegyél vissza. Koszos ruha a szennyesbe, tisztát azonnal hajtogatni, ahogy lekerül a szárítóról, elpakolni. Nagyjából ennyi. Így a rend állandó és takarítani is gyorsan lehet.
2023. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!